SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga szantażuje Piotrka wspólnymi zdjęciami

M jak miłość. Olga szantażuje Piotrka wspólnymi zdjęciami

10.10.2016, godz. 12:30
M jak miłość odc. 1238. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odc. 1238. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

W 1247 odcinku "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) ubłaga Piotrka (Marcin Mroczek), by udał sie wraz z nią do szkoły na rozdanie świadectw klas maturalnych. Zduński, z dobrego serca, spełni prośbę dziewiętnastolatki, ale szybko tego pożałuje! Kiedy Górecka dowie się o wynikach, rzuci się na Piotrka i go pocałuje! W tym czasie, jedna z jej koleżanek zrobi zdjęcie "parze". Co zrobi Piotrek w tej sytuacji? W premierowych odcinkach "M jak miłość" nastolatka będzie miała czym szantażować Zduńskiego!

"M jak miłość" odcinek 1247 - wtorek, 18.10.2016, o godz. 20.40 w TVP2

To nie koniec intryg Olgi! Dziewczyna znowu zacznie mącić w życiu Zduńskiego w 1247 odcinku "M jak miłość". Zdenerwowana poprosi go o wsparcie na rozdaniu świadectw maturalnych. Oczywiście, dobroduszny Piotr zgodzi się jej towarzyszyć. Górecka otrzyma inne wyniki, niż się spodziewała - zamiast zupełnie oblać egzaminy dojrzałości, napisała je z bardzo dobrym wynikiem końcowym. Ze szczęścia rzuci się na Zduńskiego.

Zobacz: M jak miłość. Magda zdradzi Olka z Andrzejem. Pierwszy pocałunek Budzyńskiego z nową sekretarką

Złapie go za szyję i przyciągnie do siebie, by obdarować go bardzo namiętnym pocałunkiem. To niezbyt dobra nowina dla do tej pory szczęśliwie żonatego Piotrka. Sam fakt pocałunku w 1247 odcinku "M jak miłość" z młodą Górecką, córką jego szefa, zwiastuje złe wydarzenia. By tego było mało, na dodatek jedna z koleżanek rozwydrzonej Olgi zrobi zdjęcie, by udokumentować całe zdarzenie!

Co w takim momencie może zrobić tak niedojrzała nastolatka jak Górecka? Oczywiście w trybie natychmiastowym ustawi sobie kompromitujące Zduńskiego zdjęcie na tapetę w swoim telefonie! Z chęcią zobaczymy minę jej ojca, kiedy przez przypadek zobaczy wyświetlacz smartfona swojej córeczki.

Przeczytaj: M jak miłość. Ula z zazdrości o Franka zniszczy jego związek z Natalką?

Znając Olgę, możemy śmiało przypuścić, że będzie chciała szantażować Piotrka tymi zdjęciami. Zostały zrobione w idealnym momencie - ojciec jej nie ufa z powodu znalezionych narkotyków, a ona sama pracuje u Kingi (Katarzyna Cichopek). Będzie mogła manipulować byłym prawnikiem według własnej woli. Czy Zduński znajdzie się w sytuacji bez wyjścia? Może stracić i żonę, i pracę. Zobaczymy w kolejnych odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: