SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga ma prześladowcę!

M jak miłość. Olga ma prześladowcę!

11.04.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska)
M jak miłość odcinek 1299, Olga (Katarzyna Grabowska) foto:

W nowych odcinkach "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) będzie miała poważny problem. W jej życiu pojawi się nowy mężczyzna. Stalker zacznie ją prześladować! Czy Radek (Tomasz Włosok) uratuje ukochaną przed niebezpiecznym adoratorem? Wiemy, co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Córka Góreckiego w niebezpieczeństwie! Olga, która wciąż pracuje w Bistro za Rogiem u Zduńskich, teraz będzie miała prześladowcę. Jeden z klientów się w niej zakocha i nie da za wygraną! Przeszkodą nie będzie dla niego nawet sam Radek, z którym nastolatce w końcu zacznie się układać.

-Nie tylko Radkowi podoba się Olga. Wkrótce pojawi się wielbiciel, który jest zainteresowany tą śliczną kobietą. Nie przeszkadza mu, że ta para ma się ku sobie więc może być ciekawie - powiedział w "Kulisach serialu M jak miłość" Ziemowit Wasilewski, który wcieli się w rolę stalkera.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1297: Górecki wynajmie detektywa, żeby śledzić Radka

Mężczyzna oszaleje na punkcie Góreckiej! Będzie ją śledzić i nachodzić w pracy. Będzie nawet podglądać, jak Olga i Radek baraszkują w łóżku! Czy dziewczyna pozbędzie się prześladowcy?

-Olga jest taką dziewczyną, że przyciąga skomplikowane relacje. Tworzy dosyć toksyczne relacje.  Zakochała się w Piotrku, z Radkiem jest jak jest, a teraz pojawi się ktoś, kto wniesie w jej życie więcej chaosu i strach - zdradziła Katarzyna Grabowska, czyli serialowa Olga w "Kulisach serialu M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: