SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Kalicka zawsze chciała grać w M jak miłość

M jak miłość. Olga Kalicka zawsze chciała grać w M jak miłość

20.12.2016, godz. 20:00
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka)
M jak miłość odc. 1224. Justyna (Olga Kalicka) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Olga Kalicka dołączyła do obsady "M jak miłość", a teraz poznacie jej sekret! Aktorka zdradziła właśnie, że od zawsze chciała zagrać w kultowym serialu TVP2! Co więcej serialowa Justyna prywatnie przyjaźni się z ekranową rywalką - Natalką (Marcjanną Lelek). W dzieciństwie dziewczynki kombinowały i próbowały pisać własny scenariusz, by Olga okazała się odnalezioną po latach siostrą młodej Mostowiakówny.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Olga Kalicka kilka miesięcy temu dołączyła do obsady "M jak miłość". Młoda aktorka wciela się w rolę Justyny, za którą widzowie pewnie nie przepadają. Nowa bohaterka od samego początku próbuje skłócić Natalkę z Frankiem (Piotr Nerlewski)!

Zobacz: M jak miłość. Justyna odbierze Uli chłopaka

W najnowszych "Kulisach serialu M jak miłość" Olga Kalicka zdradziła, że zawsze oglądała serial w TVP2 i marzyła o tym, żeby w nim zagrać.

- "M jak miłość" to był serial, który zawsze kojarzył mi się z tradycją, rodzinnym ciepłem. Jak byłam małym dzieckiem, oglądałam z mamą każdy odcinek z zapartym tchem. A odkąd poznałam Marcysię to oglądałam, żeby śledzić losy Natalki - powiedziała Olga Kalicka.

Przeczytaj: M jak miłość. Naga Justyna uwodzi Franka

Dziewczyny - choć na ekranie są rywalkami numer jeden - w życiu prywatnym się przyjaźnią. Jeszcze kilka lat temu obie kombinowały, jak połączyć swoje losy na ekranie.

- Jak byłyśmy małe z Marcysią to wymyślałyśmy różne możliwe opcje, żebym pojawiła się w "M jak miłość", że będę jakąś nagle odnalezioną siostrą Natalki. Kiedy się okazało, że jednak dołączę do obsady tego serialu to było dla mnie wielkie zaskoczenie. Spędziło się nasze marzenie z dzieciństwa - dodała w kulisach serialowa Justyna.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: