SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga Kalicka ogoli głowę dla roli? - WIDEO

M jak miłość. Olga Kalicka ogoli głowę dla roli? - WIDEO

18.07.2017, godz. 12:00
Olga Kalicka u fryzjera
Olga Kalicka podczas wizyty u fryzjera foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga Kalicka zszokowała swoich fanów! Oznajmiła, że nie boi się zmienić wizerunku... Nawet do stopnia ogolenia głowy na łyso! Aktorka znana między innymi z serialu "M jak miłość" w wywiadzie tłumaczy swoją decyzję. Wyobrażacie sobie Justynę z "M jak miłość" bez włosów?

"M jak miłość" nowe odcinki dopiero po wakacjach 2017 w TVP

Olga Kalicka ogoliłaby się na łyso! Aktorka znana między innymi z roli Justyny w serialu "M jak miłość" nie bałaby się pozbyć włosów. Spytana przez prezenterkę Pudelek.tv o to, czy gdyby miała szansę zagrać pod okiem znakomitego reżysera, to ogoliłaby głowę, Olga Kalicka odpowiedziała:

- Robię to! (...) To są tylko włosy, one odrastają. Mój tata też był łysy przez chwilę, kiedy chorował i teraz ma piękne, bujne włosy, więc w tej chwili to też nie jest problem, żeby mieć super perukę, która wygląda bardzo naturalnie.

Olga Kalicka z pewnością jest aktorką z krwi i kości, której zawód jest jednocześnie pasją i traktuje to całkowicie poważnie. Gdyby dostała ogromną szansę, nie zawahałaby się poświęcić swojego tymczasowego wyglądu na rzecz nowych doświadczeń oraz zdobycia wiedzy u boku najlepszych. A Wy zdecydowalibyście się na taki ruch na miejscu Olgi Kalickiej?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: