SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olga i Radek na randce

M jak miłość. Olga i Radek na randce

14.02.2017, godz. 19:28
M jak miłość odcinek 1279, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość odcinek 1279, Olga (Katarzyna Grabowska), Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olga (Katarzyna Grabowska) i Radek (Tomasz Włosok) są ze sobą coraz bliżej, a już w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" pójdą wreszcie na randkę! Podczas wyjścia dojdzie między nimi do pewnego zajścia... Co wydarzy się pomiędzy Olgą, a Radkiem w 1279 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Olga coraz bardziej ufa Radkowi, zresztą on widocznie jest nią oczarowany! W 1279 odcinku serialu "M jak miłość" Górecka otworzy się przed chłopakiem i opowie mu o swoich emocjach oraz obawach w stosunku co do jej kolegów i koleżanek ze studiów.

Zobacz: M jak miłość. Natalka porozmawia z Frankiem o ślubie

Olga wytłumaczy Radkowi w 1279 odcinku serialu "M jak miłość", że czuje się od nich gorsza. Większość jej rówieśników oraz studentów z tego samego roku ma już za sobą wiele wystaw, które zostały bardzo dobrze przyjęte. Górecka wystartowała później, niż oni i nie ma dużych osiągnięć, ani spektakularnego portfolio. Jedyne, co ją broni, to jej wręcz genialny talent.

Przeczytaj: M jak miłość. Paweł kupi mieszkanie i zamieszka tam bez Ali?

W 1279 odcinku serialu "M jak miłość" Olga nie będzie mogła zdecydować się, czy pójść na imprezę studencką, więc aby poczuć się pewniej weźmie ze sobą Radka. Małkowski przystanie na jej propozycję, najwyraźniej planując, że ich wyjście w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się być randką. Pojadą na umówione miejsce całego wydarzenia i Radek namiętnie pocałuje dziewczynę, która ewidentnie mu się podoba. Jak zareaguje Olga na takie okazanie uczucia w groni jej znajomych? Czy będzie z tego coś więcej? Przekonamy się już w 1279 odcinku serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: