SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Ala Zduńska zniknie z serialu!

M jak miłość. Ala Zduńska zniknie z serialu!

04.02.2017, godz. 13:24
M jak miłość odcinek 1243, Ala (Olga Frycz)
M jak miłość odcinek 1243, Ala (Olga Frycz) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Olga Frycz grająca w serialu "M jak miłość" Alę, żonę Pawła (Rafał Mroczek), w wywiadzie dla gazety "Tele Tydzień" wyznaje, że sama poprosiła o nieco mniej wątków dla swojej bohaterki. Trzydziestoletnia aktorka zaczyna poszukiwać nowych wyzwań. Czy Olga Frycz odejdzie z serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20.40 w TVP2

Olga Frycz pochodzi z aktorskiej rodziny - zarówno jej ojciec, Jan Frycz, jak i siostra Gabriela parają się tym samym zawodem. Można powiedzieć, że aktorstwo ma we krwi!

Zobacz: M jak miłość. Natalka zabije Justynę?!

Aktorka grająca Alę w serialu "M jak miłość" spędziła nieco czasu w Stanach Zjednoczonycyh, przeważnie podróżując. Teraz, po powrocie do Polski, nic ciekawego poza serialem "M jak miłość" nie widzi na swoim horyzoncie. Jak duża część aktorów z seriali nadawanych w telewizji publicznej, ludzie zaczynają utożsamiać ich z postaciami w których grają wiele lat. Z tego powodu, spora część ludzi z tego zawodu decyduje się w końcu rozpocząć nowy rozdział w życiu.

Jak podaje "Tele Tydzień" w wywiadzie z aktorką, na prośbę Olgi Frycz, wątek Ali z "M jak miłość" został ograniczony do wymaganego minimum. Po czterech latach pracy Olga ma prawo do zaspokojenia swoich ambicji. Co więc stanie się z Alą Zduńską? Póki co zajmie się na powrót pracą. Był okres, gdy z powodu Basi (Gabriela Raczyńska) i Pawła Ala zrezygnowała z pracy i teraz będzie chciała nadgonić ten czas.

Przeczytaj: M jak miłość. Tamara Arciuch kontrowersyjnie o mediach

Olga Frycz w wywiadzie z Bożena Chodyniecką dla "Tele Tygodnia" mówi:
- Gram w serialu 4 lata. Nigdy wcześniej nie byłam związana z jedną produkcją tak długo. Trochę mam dosyć takiego tempa pracy i rutyny, która w tę pracę wkradła się niepostrzeżenie. Czuję, że to dla mnie nie jest dobre. Trzeba wiedzieć, kiedy w dobrym stylu wyjść z balu. Czuję, że ten czas zbliża się wielkimi krokami. Chciałabym wprowadzić taką zmianę w swoim życiu. Może te moje 30. urodziny coś we mnie jednak pootwierały?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: