SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

M jak miłość. Olek zemści się za romans Magdy z Budzyńskim

07.01.2017, godz. 22:50
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha)
M jak miłość, Olek (Maurycy Popiel), Magda (Anna Mucha) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Serialowy Olek, czyli Maurycy Popiel, opowiada w kulisach serialu "M jak miłość" o podejściu swojego bohatera do całej sytuacji, która zaistniała ostatnim czasem w życiu jego i Magdy (Anna Mucha). Nie wygląda to kolorowo! Olek zaniepokojony relacją swojej żony z Andrzejem (Krystian Wieczorek) zechce się zemścić...

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i we wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Odległość, która dzieli Magdę i Ollka, ma również wpływ na odległość ich uczuć. Z osatnich wydarzeń wynika, że ich małżeństwo nie jest w stanie udźwignąć takiego ciężaru i rozłąki. Oboje chcą dobrze, ale mają inne priorytety i oczekiwania wobec siebie.

Zobacz: M jak miłość. Andrzej pokocha Maćka jak syna - kulisy

Maurycy Popiel, czyli Olek z serialu "M jak miłość" w kulisach zdradza:
- Wydaje mi się, że jeszcze nie było takiego mężczyzny, który by zrozumiał kobietę. A nawet, jeśli był taki, który tak się zarzekał, to pewnie kłamał albo mu się tylko wydawało. Olek nie ma pojęcia, dlaczego Magda nie potrafi docenić, jak dużo on robi w sumie dla nich. (...) Olek nie rozumie, dlaczego dla nich to jest taki problem, dlatego chce po prostu przeczekać te sytuacje. (...) Olek cały czas zastanawia się, co dzieje się tutaj w Warszawie albo co ewentualnie może się dziać. Zdaje sobie sprawę z tego, że Magda coraz bardziej zbliża się do Budzyńskiego. Trochę się tego boi. Trochę się może boi z tym skonfrontować. Olkowi się wydaje, że to Magda jego zaniedbuje, dlatego prawdopodobnie będzie szukał jakiejś formy zemsty. No i przez to, może podjąć jakąś głupią decyzję.

Przeczytaj: M jak miłość. Kłótnia Ali i Pawła. Zduński nie chce, żeby jego żona pracowała

Te słowa w ustach Maurycego Popiela, które wypłynęły w kulisach serialu "M jak miłość", brzmią co najmniej złowieszczo! Serialowy Olek zasugerował, że może zdradzić Magdę, by się na niej odegrać. Czy faktycznie tak się stanie? Zobaczymy w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: