SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

M jak miłość. Olek zdradza Magdę! To dlatego nie chce wracać do Polski

22.01.2017, godz. 10:00
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel)
M jak miłość odc. 1214. Olek Chodakowski (Maurycy Popiel) foto:

Ale on ma tupet! W nowych odcinkach "M jak miłość" okaże się, że Olek (Maurycy Popiel) wyjechał do Kuwejtu za długowłosą pięknością! To dlatego nie zależy mu na szybkim powrocie do Polski. Magda (Anna Mucha) i Maciek (Franciszek Przanowski) zeszli na drugi plan. W "M jak miłość" Chodakowski przyzna się do romansu? Sprawa robi się coraz bardziej skomplikowana, a rozwód chyba będzie nieunikniony.

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo w "M jak miłość" dowiemy się co, a właściwie KTO trzyma Chodakowskiego w Kuwejcie! Okaże się, że Olek pojechał tam dla długowłosej piękności! To nie do pomyślenia...

Zobacz: M jak miłość. Andrzej martwi się o Martę, a ona nie chce go znać

Olek cały czas wmawia Magdzie, że wyjechał zarabiać na ich wspólną przyszłość i edukację małego Maćka, ale prawda jest zupełnie inna. Chodakowski poznał kobietę i to dla niej przesiaduje za granicą kompletnie olewając sprawy rodzinne.

Magda nie chciała rozstawać się z mężem. Tuż po ślubie adoptowali syna i powinni poświęcić mu więcej czas - razem. Tymczasem Olek postawił na karierę i nową kobietę...

Przeczytaj: M jak miłość. Maciek uwielbia Andrzeja

Co wydarzy się w premierowych odcinkach "M jak miłość"? Czy Olek przyzna się do romansu? A może zaliczy wpadkę i Magda sama się domyśli, co jest na rzeczy? Pewne jest jedno - Chodakowska nie zostanie sama. Andrzej (Krystian Wieczorek) zaopiekuje się zranioną przyjaciółką.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: