SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Tomek będzie walczył z Agnieszką o ich córkę

M jak miłość. Tomek będzie walczył z Agnieszką o ich córkę

19.01.2016, godz. 15:15
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher)
M jak miłość odc. 1202. Helenka (Krystian Drescher) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Czy Agnieszka (Magdalena Walach) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) z "M jak miłość" wrócą do siebie i razem wychowają swoją córkę? Nic z tych rzeczy. Olszewska nie chciała jego pomocy byłego kochanka, ale w nowych odcinkach ''M jak miłość'' nie będzie mogła zabronić mu widywać się z dzieckiem. Związek policjanta i Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) może nie przetrwać tak ciężkiej próby. Tomek za punkt honoru postawi sobie opiekę nad córką i Agnieszką. Czy zostawi dla nich Asię?

W 1193 odcinku ''M jak miłość'' Tomek dowiedział się o tym, żę Agnieszka urodzi jego córkę. Co wydarzy się dalej? Jak potoczą się teraz miłosnego trójkąta z "M jak miłość", czyli Agnieszki, Tomka i Joasi?

Zobacz: M jak miłość. Pierwsze zdjęcia córki Agnieszki i Tomka

Chodakowski jest wściekły, że prokuratorka tak długo zatajała przed nim prawdę o swojej ciąży i o ich wspólnym dziecku. To jednak nie ma teraz znaczenia. Najważniejsze jest dobro ich córki. I choć Agnieszka nie chce od policjanta żadnej pomocy, on nie odpuści i zrobi wszystko, żeby mieć kontakt z dzieckiem.

- Tomek nawet jeżeli czuje się zawiedziony, że nikt mu nie powiedział... Najważniejsze jest teraz, co dalej. To, że Agnieszka w ogóle nie chce kontakt ojca z dzieckiem, jest absurdalne. Wiem tylko jedno, że Tomek będzie walczył o dziecko. Na pewno - powiedział Andrzej Młynarczyk w ''Kulisach serialu M jak miłość''.

Przeczytaj: M jak miłość. Olek nie chce dziecka i nie zgodzi się na adopcję Maćka

Co wydarzy się w nowych odcinkach ''M jak miłość''? Czy Tomek rzuci Asię, żeby zająć się Agnieszką i swoją nowo narodzoną córką? A może to Joanna zostawi ukochanego, gdy pozna prawdę? Chodakowski będzie walczył o córkę i nie pozwoli, by jej lub Agnieszce wydarzyła się krzywda! Tylko to się teraz dla niego liczy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: