SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Powrót Janki do M jak miłość. Artur, chłopak Izy, będzie jej wspólnikiem

M jak miłość. Powrót Janki do M jak miłość. Artur, chłopak Izy, będzie jej wspólnikiem

28.10.2015, godz. 08:18
M jak miłość. Janka (Joanna Osyda), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość. Janka (Joanna Osyda), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Janka (Joanna Osyda) odeszła z "M jak miłość" pod koniec minionego sezonu serialu. Po tym jak Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) urządził jej awanturę, że pozbyła się kandydatki na nianię Szymka (Staś Szczypiński), zrozpaczona kuzynka Mostowiaków wyjechała do USA! Ale w nowych odcinkach "M jak miłość" na początku 2016 roku Janka wróci do Polski. I znów będzie próbowała zdobyć Marcina! A pomoże jej w tym Artur (Tomasz Ciachorowski), chłopak Izy Lewińskiej (Adriana Kalska), któremu też zależy, by Chodakowski odczepił się jego ukochanej.

Kiedy Janka wróci do "M jak miłość"?

Joanna Osyda zniknęła z "M jak miłość" tuż przed wakacjami w finałowych odcinkach serialu, ale to nie oznacza, że na zawsze pożegnała się z rolą Janki Buford! Nic z tych rzeczy - Janka wróci do "M jak miłość" i znów będzie próbowała rozkochać w sobie Marcina Chodakowskiego. Przyjdzie jej się jednak zmierzyć z poważną rywalką.

Przeczytaj: M jak miłość. Tomasz Ciachorowski w M jak miłość. Artur nie pozwoli Marcinowi na romans z Izą!

Kuratorka Iza Lewińska swoją dobrocią, troską o innych i podejściem do Szymka sprawiła bowiem, że serce Marcina zabiło mocniej. Ale nie z takimi przeciwniczkami Janka dawała sobie radę. Tym bardziej, że po swojej stronie będzie miała sprzymierzeńca. Chłopak Izy, który wrócił do Polski, bo zaniepokoiła go przyjaźń jego ukochanej z samonym ojcem, połączy siły z Janką, by nie dopuścić do romansu Marcina i Izy.

Tak zasugerował w ostatnim wywiadzie Tomasz Ciachorowski, który sześć lat temu razem z Joanną Osydą stworzył niezapomnianą parę zakochanych w serialu TVN "Majka".

Patrz: M jak miłość. Marysia urodzi Robertowi dziecko?! Nowe zdjęcia z planu M jak miłość

-
Jeszcze nie spotkaliśmy się z Joanną Osydą na planie, ale kilka dni temu umówiliśmy się na kawę, więc będziemy mogli porozmawiać o „M jak miłość”. Joasia wciela się w dość kontrowersyjną postać, mój bohater też jest niejednoznaczny. Mamy bardzo ciekawy materiał do grania, a gdyby Janka i Artur połączyli siły, mogłoby być jeszcze ciekawiej - zdradził nowy Artur z "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

Zobacz PROGRAM TV na SE.pl >>>

Źródło: Marta Kawczyńska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: