SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Kinga nienawidzi Olgi. Jak pozbędzie się nastolatki, która chce uwieść Piotrka?

M jak miłość. Kinga nienawidzi Olgi. Jak pozbędzie się nastolatki, która chce uwieść Piotrka?

20.04.2016, godz. 11:57
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość. Piotrek Zduński (Marcin Mroczek), Olga Górecka (Katarzyna Grabowska), Kinga (Katarzyna Cichopek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Olga Górecka (Katarzyna Grabowska) z "M jak miłość" zniszczy małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek)? Nowe "Kulisy serialu M jak miłość" ujawniły, że w kolejnych odcinkach "M jak miłość" zakochana 18-latka, córka biznesmena Góreckiego (Wojciech Wysocki), zrobi wszystko, by zdobyć Zduńskiego. Nawet wiedząc, że Piotrek jest żonaty. Co na to Kinga? Przez długi czas będzie lekceważyła rywalkę, która jednak zacznie działać jej na nerwy. Znienawidzona przez Kingę nastolatka tak łatwo jednak nie odpuści.

Idealne małżeństwo Kingi i Piotrka z "M jak miłość" legnie w gruzach przez 18-letnią Olgę, bogatą nastolatkę, która zakocha się w Zduńskim i postawi sobie za cel zdobyć szofera nie zważając na to, że jest żonaty i ma dwójkę dziecki.

Patrz: M jak miłość. Olga pozna tajemnicę Piotrka Zduńskiego

Katarzyna Grabowska w nowych "Kulisach serialu M jak miłość" broniła jednak swojej bohaterki, która sporo w życiu przyszła. Co prawda ma pieniądze i jest oczkiem w głowie swojego ojca, lecz przeżyła wielki dramat po śmierci matki i czuje się bardzo samotna.

Właśnie dlatego przyjaźń i troska, które oferuje jej Piotrek tak wiele dla niej znaczą. I zaczyna źle odczytywać zachowanie Zduńskiego. - Dla Olgi każdy znak, uśmiech, dobre słowo jest nadzieją na coś więcej. Ona się do tego przywiązuje. Jest bardzo pogubiona przez swoje rodzinne przeżycia. Potrzebuje silnego ramienia i takim okazuje się Piotrek - powiedziała aktorka.

Przez długi czas Piotrek w ogóle nie zauważa, że nastolatka patrzy na niego inaczej. - Nie widzi problemu w tym, że Olga jest ładną, atrakcyjną, młodą kobietą, bo dosyć przyjacielsko traktuje całą sytuację i ich relację. Jakoś nie potrafi jej odmówić. Jest prawie na każde jej zawołanie. Czuje pod skórą, że coś może się dziać, ale nie dopuszcza do trudnych sytuacji. Jak to Piotrek stara się wszystko obrócić w żart - powiedział Marcin Mroczek w "Kulisach serialu M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka w ciąży z Frankiem? Marek przerażony, że znów będzie dziadkiem

Zupełnie inaczej na relacje Piotrka i Olgi patrzy Kinga, której od samego początku nie podoba się, że nastolatka chce zrobić z jej męża swojego chłopca na posyłki. Nie dostrzega jednak, że Olga zakochała się w Piotrku i lekceważy zagrożenie z jej strony.

-
Kinga nie cierpi Olgi, denerwuje ją ta dziewczyna. Ma wrażenie, że nie jest uczciwa w swoich zamiarach i nie traktuje Piotrka jako pracownika swojego ojca. Widzi w nim atrakcyjnego mężczyznę. Z premedytacją uwodzi Piotrka. On na razie jest oporny. Każdy mężczyzna ma jakiś słaby punkt, ona go znajdzie i wykorzysta - wyjaśniła Katarzyna Cichopek. 

Według Kingi nastolatka ambicjonalnie ma ochotę zdobyć Piotrka, ale nie idzie za tym jakieś  poważne uczucie. To jest jej kolejny kaprys. Jest młodą, bogatą dziewczyną i tak właśnie chce, żeby Piotrek był jej jako trofeum.

W nowych odcinkach "M jak miłość" w maju 2016 widzowie zobaczą jak Olga coraz bardziej zbliża się do Piotrka. Aż w końcu zacznie go śledzić kiedy Zduński umówi się na wieczór z Kingą. Z jej ust padnie nawet ostrzeżenie: "Ty jeszcze nie wiesz do czego jestem zdolna jak czegoś bardzo chcę. A tak się składa, że chcę ciebie".

Co na to Kinga? Czy w porę zareaguje, by Olga nie odebrała jej męża? I czy Piotrek skusi się na romans z nastolatką? To się okaże w kolejnych odcinkach "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: