SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Chrzciny Hani. Wycięli chrzest córki Natalki z M jak miłość - zdjęcia

M jak miłość. Chrzciny Hani. Wycięli chrzest córki Natalki z M jak miłość - zdjęcia

09.12.2015, godz. 15:10
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość. Hania (Maja Marczak), Lucjan (Witold Pyrkosz), Natalka (Marcjanna Lelek), Ula (Iga Krefft), Barbara (Teresa Lipowska), Franek (Piotr Nerlewski) Marek (Kacper Kuszewski), Basia (Gabriela Raczyńska), Ala (Olga Frycz), Paweł (Rafał Mroczek) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Chrzest małej Hani (Maja Marczak) z "M jak miłość" to ważne wydarzenie w rodzinie Mostowiaków. Niestety widzowie nie zobaczą wielkiego przyjęcia w domu w Grabinie z okazji chrzcin córki Natalki (Marcjanna Lelek) i jej byłego chłopaka Darka (Marcel Sabat). Ten wątek zostanie pominięty w serialu. Fani "M jak miłość" mogą jednak już teraz zobaczyć zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości, która zgromadzi u Mostowiaków sporą część rodziny. Ale główną gwiazdą będzie oczywiście mała Hania.

Dlaczego chrztu Hani nie będzie w "M jak miłość"?

Chrzciny Hani Mostowiak w "M jak miłość" nie dla widzów. Producenci serialu zdecydowali, że nie umieszczą w jednym z nowych odcinków "M jak miłość" scen z chrztu córki Natalii i Darka Maja. Dlaczego?

Nie wiadomo, być może chodzi o to, że ten sceny nie zmieściły się w scenariuszu. A szkoda, bo fani "M jak miłość" uwielbiają oglądać odcinki, w których widać jak bardzo rodzina Mostowiaków jest ze sobą zżyta.

Przeczytaj: M jak miłość. Natalka i Franek będą razem! Leśniczy zostanie ojcem Hani

To jednak nie zmienia faktu, że chrzest Hani się odbędzie. Rodzicami chrzestnymi, zgodnie z życzeniem Natalki, zostaną jej siostra Ula (Iga Krefft) i leśniczy Franek Zarzycki (Piotr Nerlewski). Mostowiakowie zorganizują dla Hani przyjęcie w domu w Grabinie.

Nie zabraknie na nim oczywiście seniorów rodu - Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) oraz dumnego dziadka, Marka (Kacper Kuszewski). Na zdjęciach z chrzcin Hani nie pojawia się tylko żona Marka, Ewa (Dominika Kluźniak) oraz ich synowie - Mateusz (Krystian Domagała) i Antek (Jakub Jankiewicz).

Patrz: M jak miłość. Marcin pozna sobowtóra Kasi. Karolina Bacia w M jak miłość drugą Kasią

Wśród gości na chrzcie małej Haneczki będą także Paweł (Rafał Mroczek), Ala (Olga Frycz) i Basia (Gabriela Raczyńska). Zduński zachwyci się uroczą siostrzenicą i z chęcią będzie trzymał ją na rękach. Mała Hania podbije serca wszystkich Mostowiaków.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: