SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Joasię i Agnieszkę połączy wspólna tajemnica! Tomek się o tym nie dowie

M jak miłość. Joasię i Agnieszkę połączy wspólna tajemnica! Tomek się o tym nie dowie

13.09.2016, godz. 07:57
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość po wakacjach 2016. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) foto: MTL Maxfilm/m-jak-miłość.pl

Wspólna tajemnica rywalek z "M jak miłość"! Kto by pomyślał, że Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) i Agnieszka (Magdalena Walach) staną się sojuszniczkami. A jednak, w 1237 odcinku "M jak miłość" była kochanka Tomka (Andrzej Młynarczyk) pomoże jego obecnej narzeczonej gdy Asia straci pracę przewodniczki wycieczek po Warszawie. I obieca, że nie powie Tomkowi, że Joanna jest bezrobotna. Czy Chodakowski dowie się o tajemnicy łączącej Asię z Agnieszką?

"M jak miłość" odcinek 1237 po wakacjach - wtorek, 13.09.2016, o godz. 20.40 w TVP2

Joasia Tarnowska z "M jak miłość" nie zazna spokoju w nowym 17 sezonie serialu po wakacjach 2016. Wprawdzie razem z Tomkiem rozpoczną przygotowania do ślubu, bo Agnieszka nie będzie już dla nich żadną przeszkodą, ale spadną na nią kolejne kłopoty. Asia wyleci z pracy przez jedną z koleżanek! A to oznacza, że nie będzie już przewodniczką wycieczek po Warszawie i do czasu znalezienia czegoś nowego będzie na utrzymaniu Tomka. Wstyd nie pozwoli jej jednak się do tego przyznać. Dlatego też Tomek przez długi czas nie dowie się, że jego ukochana jest bezrobotna.

Patrz: M jak miłość po wakacjach 2016. Kryzys u Magdy i Olka. Chodakowski nie jest szczęśliwy z żoną z synem Maćkiem

W 1237 odcinku "M jak miłość" o problemach Joanny przypadkiem dowie się Agnieszka, która postanawi jej pomóc. W końcu ma wobec Joasi ogromny dług wdzięczoności. Narzeczona Tomka nigdy nie okazywała jej niechęci. Mimo zazdrości o Chodakowskiego zawsze starała się być miła i pomocna. A kiedy odkryła, że Helenka (Ola Trojanowska) jest córką Tomka, zgodziła się, by policjant wychowywał ją razem ze swoją byłą kochanką.

Przeczytaj: M jak miłość po wakacjach 2016. Ślub Joasi i Tomka zagrożony, ale nie przez Jacka!

Agnieszka zacznie podejrzewać, że Tarnowska padła ofiarą mobbingu w pracy i koleżanka pozbyła się jej celowo. Tego samego dnia prokuratorka zaprosi Tomka i jego ukochaną na kolację zorganizowaną na cześć ich wspólnego przyjaciela Jacka (Jan Wieczorkowski), który niedawno wrócił do Polski ze Stanów. Na spotkaniu Chodakowski poprosi kolegę, by został świadkiem na jego ślubie. Jacek będzie zauroczony Joasią od samego początku ich znajomości...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: MTL Maxfilm
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: