SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Jacek wyznał Joasi miłość?

M jak miłość. Jacek wyznał Joasi miłość?

19.12.2016, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski)
M jak miłość odcinek 1255 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) Jacek (Jan Wieczorowski) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że Jacek (Jan Wieczorowski) żaluje pewnej rzeczy, którą powiedział Joasia (Barbara Kurdej-Szatan). Mamy podjerzenia, że było to coś związanego z emocjami, które mężczyzna żywi do Tarnowskiej! Czy to przez to Asia w 1267 odcinku serialu "M jak miłość" przełoży ślub z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)?

"M jak miłość" odcinek 1267 - wtorek, 3.01.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Jacek zakochał się w Joasi już w momencie, w którym ją zobaczył. Piękna blondynka całkowicie zawróciła mu w głowie. Minęło trochę czasu, zanim biznesmen zdał sobie sprawy, że ugodziła go strzała amora...

Zobacz: M jak miłość. Agnieszka wyda Marcina na policji, żeby nie stracić pracy

Jacek dla Joasi zrobi dosłownie wszystko. Początkowo krył dobre uczynki pod płaszczykiem przyjacielskiej pomocy narzeczonej swojego najlepszego przyjaciela - ale w pewnym momencie emocje już nie wytrzymają! Coraz trudniej jest mu zostawić Joasię w spokoju. Dbanie o nią stało się czymś zupełnie naturalnym. Sytuacja z ojcem Tarnowskiej dodatkowo zbliżyła ich dwoje do siebie, z czego również ostatnio zdał sobie sprawę Tomek. W 1267 odcinku serialu "M jak miłość" dowiemy się, że Jacek podczas wyjazdu z Asią w odwiedziny do jej chorego taty, upił się i powiedział o kilka słów za dużo... O czym wspomni właśnie w 1267 odcinku "M jak miłość". Tomek z powodu braku czasu nie może być ze swoją ukochaną w trudnych chwilach, jak również nawet przy planowaniu ślubu. Nic więc dziwnego, że to Jacek obejmuje Joasię, kiedy ta dowiaduje się, że jej ojciec jest w stanie agonalnym!

Przeczytaj: M jak miłość. Krystian Wieczorek i Maria Szafirska podekscytowani pierwszymi, wspólnymi Świętami Bożego Narodzenia

Co takiego powiedział po pijaku Jacek? Czy było to miłosne wyznanie, czy też jedynie wzmianka o tym, jakie wrażenie robi na nim narzeczona przyjaciela? A może ekipa "M jak miłość" ukrywa przed nami coś jeszcze? Dowiemy się tego w 1267 odcinku serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: