SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość. Radek przyłapany z narkotykami!

M jak miłość. Radek przyłapany z narkotykami!

15.02.2017, godz. 12:00
M jak miłość odcinek 1279 Radek (Tomasz Włosok)
M jak miłość odcinek 1279 Radek (Tomasz Włosok) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Radek (Tomasz Włosok) zostanie złapany z narkotykami w 1279 odcinku serialu "M jak miłość"! Z tego powodu czekają go kłopoty, kiedy z kieszeni spodni wypadnie mu zawiniątko z marihuaną - w dodatku przy kuratorze! Co stanie się dalej z Radkiem w 1279 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1279 - poniedziałek, 20.02.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1279 odcinku serialu "M jak miłość" Olga (Katarzyna Grabowska) podczas przerwy w Bistro Kingi (Katarzyna Cichopek) wyjdzie zapalić papierosa. Pogoda znacząco się pogorszy, więc dziewczyna wyjdzie ubrana w kurtkę i wyjmując z niej tytoń, znajdzie w opakowaniu torebkę po brzegi wypchaną marihuaną!

Zobacz: M jak miłość. Górecki poprosi Monikę o rękę?

Radek szybko się zorientuje, co się święci, widząc nadchodzącą szefową. Podejdzie do zszokowanej dziewczyny i weźmie z jej wyciągniętej ręki zawiniątko z nielegalną substancją psychoaktywną. Okaże się, że narkotyki wcale nie należą do chłopaka, a do Olgi. Spyta się jej, czy to jakieś stare zapasy i schowa je do swojej kieszeni, aby nie budzić podejrzeń.

Radek w 1279 odcinku serialu "M jak miłość" wyjdzie z pracy i pojedzie na wizytę u kuratora. W gabinecie urzędnik poprosi chłopaka o pewne wydruki, więc sięgnie on do kieszeni kurtki... Nie trudno się domyślić, co dalej się wydarzy! Wraz z papierami, Radek w 1279 odcinku "M jak miłość" rzuci kuratorowi na biurko marihuanę.

Przeczytaj: M jak miłość. Iza przeprowadzi się do Gdyni i zacznie nowe życie

Przerażenie, złość, frustracja i wizja nadchodzącego końca - to przejdzie przez głowę chłopakowi. 
- Ty masz świadomość, że się z tego nie wywiniesz? - spyta zwierzchnik, a Radek przytknie na moment rękę do oczu, aby powstrzymać napływające łzy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: