SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1315: Robert uwiedzie Kisielową

M jak miłość, odcinek 1315: Robert uwiedzie Kisielową

27.06.2017, godz. 11:00
M jak miłość, odcinek 1315, Kisielowa (Małgorzata Różniatowska), Robert (Krzysztof Tyniec)
Kisielowa w końcu odnajdzie miłość? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Nowy bohater w serialu "M jak miłość"! Kisielowa (Małgorzata Różniatowska) po wakacjach w serialu "M jak miłość" umówi się z przystojnym Robertem. W roli nowego adoratora Zośki wystąpi Krzysztof Tyniec. Co wydarz się w serialu "M jak miłość"? Czy Kisielowa w końcu znajdzie odpowiedniego mężczyznę?

Co wydarzy się w 1315 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Kisielowa w "M jak miłość" po wakacjach ponownie zacznie randkować! Przypominamy, że kiedy po przejściu żałoby po zmarłym mężu Zośka próbowała nawiązać romatyczne relacje, nie wychodziło jej to zbyt dobrze. Staszek (Sławomir Holland) przeżył traumę, kiedy Kisielowa pomyślała przez przypadek, że czekoladki z lubieżnym podpisem są od niego.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnica serialu - czy Tomek przeżyje?

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" największa plotkara w Grabinie będzie rozpowiadać o biednym komendancie niestworzone historie. Straci zainteresowanie prześladowaniem Staszka, kiedy postanowi umówić się w 1315 odcinku serialu "M jak miłość" na randkę w ciemno.

Kisielowa pójdzie powiedzieć Barbarze o nadchodzącym spotkaniu z niejakim Robertem. Przed randką w Gródku, Zośka będzie chciała wyglądać jak najlepiej, dlatego podczas pracy nałoży na twarz zgniłozieloną maseczkę.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Justyna nie wyjedzie z Grabiny

Pech będzie chciał, że akurat wtedy tajemniczy Robert wejdzie do sklepu, a Kisielowa zrobi mu awanturę, nie zdając sobie sprawy z tego, że krzyczy na swoją przyszłą randkę... Kiedy kilka godzin później para spotka się w kawiarni, Robert ucieknie w popłochu. Za namową Marzenki (Olga Szomańska), Zosia zadzwoni do mężczyzny, aby wyjaśnić sytuację. Uda jej się namówić go na drugie podejście. Czy kolejna randka wypadnie lepiej? Przekonamy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: