SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1314: Rozwód Magdy i Olka. Znamy szczegóły

M jak miłość, odcinek 1314: Rozwód Magdy i Olka. Znamy szczegóły

08.08.2017, godz. 10:00
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek)
M jak miłość, Magda (Anna Mucha), Piotrek (Marcin Mroczek) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w 1314 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do ostatecznego rozstania Magdy (Anna Mucha) i Olka (Maurycy Popiel). Chodakowscy wezmą rozwód w nieprzyjemnych okolicznościach, ale całe szczęście Madzia szybko znajdzie pocieszenie w ramionach nowego mężczyzny. Co wydarzy się w 1314 odcinku serialu "M jak miłość"?

"M jak miłość" nowe odcinki po wakacjach, o godzinie 20.40 w TVP2

W 1314 odcinku serialu "M jak miłość" nadejdzie długo wyczekiwany przez widzów moment. Magda w końcu weźmie rozwód ze zdradzającym ją mężem. To nadal nie będą łatwe chwile dla Chodakowskiej, jednakże Andrzej (Krystian Wieczorek) postara się jak najbardziej umilić przyjaciółce ten trudny czas.

W 1314 odcinku serialu "M jak miłość" Magda zostanie zaskoczona sercem z piernika, które odnajdzie w swojej szufladzie. Od razu domyśli się, że to sprawka Budzyńskiego i postanowi mu podziękować. Przy okazji zostanie zaproszona na randkę, z której początkowo zrezygnuje...
Wraz z nadejściem sprawy rozwodowej w 1314 odcinku serialu "M jak miłość", Magda za pełnię praw rodzicielskich do Maćka (Franek Przanowski) zgodzi się, aby sąd nie orzekł winy Olka. Piotrek (Marcin Mroczek), w roli prawnika skrzywdzonej pzyjaciółki, stwierdzi, że nie będzie z tym żadnego problemu. Niestety, Chodakowską czeka niemiłe spotkanie z Anetą (Ilona Lewandowska) na korytarzu. Kochanka byłego męża w 1314 odcinku serialu "M jak miłość" przechodząc obok Magdy syknie w jej stronę "suka".

Po rozprawie świeżo upieczona rozwódka w 1314 odcinku serialu "M jak miłość" wybierze się do Kingi (Katarzyna Cichopek), która skutecznie odciągnie jej myśli od traumatycznych przeżyć.

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach. Olga Kalicka odchodzi z serialu? Oświadczenie

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda zatęskni za Olkiem

Polecamy: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: