SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1311: Tomek przeżyje i wybudzi się ze śpiączki!

M jak miłość, odcinek 1311: Tomek przeżyje i wybudzi się ze śpiączki!

13.07.2017, godz. 09:16
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Tomek najwyraźniej wybudzi się ze śpiączki. foto: mjakmilosc.tvp.pl

Zamieszanie wokół serialu "M jak miłość"! Czyżby informacje o pewnej śmierci Tomka okazały się nieprawdziwe? Według doniesień innego portalu Karolina Baranowska z biura producenta "Emki" skomentowała wieści o odejściu Andrzeja Młynarczyka. Co tak naprawdę wydarzy się w "M jak miłość"? Czy Tomek umrze?

Śmierć Tomka w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Niedawno "Fakt" podał informację o rzekomym odejściu Andrzeja Młynarczyka z serialu "M jak miłość".

- Scenarzyści liczyli, że Andrzej zmieni zdanie i będzie grał dalej. Niestety, on jest już zmęczony tą pracą i odchodzi. Dlatego nie było wyjścia i jego bohater musiał umrzeć. On chce teraz skupić się na sobie, swoim rozwoju. Gdy grał w serialu wszystko trzeba było podporządkować grafikom nagrań - miał donieść gazecie tajemniczy informator.

Zdjęcia z planu "M jak miłość" udostępnione na Instagramach aktorów również wskazują na taki bieg wydarzeń. Karolina Baranowska z biura produkcji "M jak miłość" zdaje się dementować te doniesienia:

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Tomek umrze. Andrzej Młynarczyk chce odejść z serialu - WIDEO

- Mogę zdradzić, że w 1311. odcinku "M jak miłość" Tomek Chodakowski wybudzi się ze śpiączki. Będzie wtedy przy nim jego ukochana Joasia. Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu już od 28 sierpnia - powiedziała.

Czy to oznacza, że Tomek na sto procent będzie żył? Zdjęcia z pogrzebu pełnego umundurowanych policjantów nie wyglądają na pogrzeb Lucjana Mostowiaka (śp. Witold Pyrkosz), który ma nadejść jesienią 2017 roku. Póki co słowa Karoliny Baranowskiej dają nadzieję fanom Tomka, że ich ukochany bohater jednak nie umrze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: