SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1311: To pogrzeb Tomka czy Lucjana? Chodakowski umrze?

M jak miłość, odcinek 1311: To pogrzeb Tomka czy Lucjana? Chodakowski umrze?

13.07.2017, godz. 07:17
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Lucjan (Witold Pyrkosz)
Czyj pogrzeb udostępnili aktorzy? foto: mjakmilosc.tvp.pl

Tajemnicze zdjęcia z pogrzebu w serialu "M jak miłość" dają do myślenia! Produkcja serialu "M jak miłość" zaprzeczyła, jakoby Tomek (Andrzej Młynarczyk) miał umrzeć tuż po wakacjach 2017. Wiadomo również, że pogrzeb Lucjana Mostowiaka (śp. Witold Pyrkosz) nie będzie miał miejsca na wizji. Co więc wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach? Czy Tomek umrze? A może śmierć dopadnie innego bohatera?

Co wydarzy się w serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Wśród fanów serialu "M jak miłość" zawrzało! Okazuje się, że ostatnie doniesienia "Faktu" o odejściu Andrzeja Młynarczyka z serialu "M jak miłość" są najwyraźniej błędne. Niemniej jednak, zdjęcia z planu serialu "M jak miłość" udostępnione na InstaStory aktorów "Emki" wskazują czyjąś śmierć... Czy może to być pożegnanie Lucjana, które ma nastąpić jesienią? Zgodnie ze słowami serialowej Barbary, nie:

- Ze względu na to, że śmierć wydarzyła się również w świecie realnym, podejrzewam, że będę przeżywać ją tak samo mocno. Ustalone zostało już na pewno, że nie będziemy kręcić sceny pogrzebu - zdradziła Teresa Lipowska po śmierci Witolda Pyrkosza. - Pożegnanie bohatera rozegrane zostanie w inny sposób. W tej sytuacji, niestety, to życie wyręczyło scenarzystów.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Tomek umrze. Andrzej Młynarczyk chce odejść z serialu - WIDEO

Z kolei Karolina Baranowska z produkcji "Emki" zaprzecza również pogrzebowi Tomka:

- Mogę zdradzić, że w 1311. odcinku "M jak miłość" Tomek Chodakowski wybudzi się ze śpiączki. Będzie wtedy przy nim jego ukochana Joasia. Zachęcamy do oglądania premierowych odcinków serialu już od 28 sierpnia - powiedziała jak donosi "Świat Seriali".

Niemniej na tajemniczym pogrzebie widzimy umundurowanych policjantów. Możemy jedynie spekulować, co naprawdę się wydarzy. Może to jedynie koszmar dręczący Joasię, po którym obudzi się z krzykiem w 1307 odcinku serialu "M jak miłość"? Tomek przebudzi się, a potem jego stan się pogorszy i umrze? Może ktoś inny jeszcze zginie? Zobaczymy po wakacjach 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: