SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1310: Iza wyleci za granicę żeby ratować swoje dziecko

M jak miłość, odcinek 1310: Iza wyleci za granicę żeby ratować swoje dziecko

08.08.2017, godz. 14:45
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/EAST NEWS

Marcin (Mikołaj Roznerski) nadal nie wie, że będzie ojcem. Tymczasem Iza (Adriana Kalska) musi walczyć o życie ich dziecka. Maleństwo może uratować tylko operacja wewnątrzmaciczna. Lewińska zgodzi się na zabieg i wyjedzie za granicę, żeby oddać się w ręce specjalistów. W podróży ratującej życie jej dziecka, towarzyszyć będzie jej Artur (Tomasz Ciachorowski). Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach?

"M jak miłość" odcinek 1310 we wtorek 5.09.2017 w TVP2

Już niedługo Iza zostanie mamą. Lewińska zaszła w ciążę podczas ostatniej wspólnej nocy z Marcinem. Gdy Chodakowski zostawił ją nad ranem, dziewczyna próbowała się zabić. Cudem uratowała ją czujność obsługi hotelowej, która wezwała pomoc.

Lewińska wyszła z tego cało, a kilka tygodni później dowiedziała się, że Marcin - choć nie chce się z nią kontaktować - zostawił jej najcenniejszy prezent. Iza nosi pod sercem jego dziecko. Dziewczyna próbowała mu o tym powiedzieć, ale ani list, ani rozmowa w cztery oczy nie zakończyły się sukcesem. Koperta trafiła do niszczarki, a spotkanie nie doszło do skutku. O ciąży wie za to Artur.

To właśnie on pomoże Izie, gdy okaże się, że jej dziecko potrzebuje kosztownej operacji za granicą. Lewińska przyjmie od niego pieniądze i zgodzi się, by towarzyszył jej podczas zabiegu. Czy to znaczy, że Artur chce wychowywać dziecko Marcina? Wiele na to wskazuje.

Przeczytaj też: M jak miłość, po wakacjach 2017: Poważna choroba Barbary

Polecamy: M jak miłość, po wakacjach 2017: Lucjan umrze w szpitalu

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: