SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1310: Iza wróci do Artura?

M jak miłość, odcinek 1310: Iza wróci do Artura?

09.08.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska), Artur (Tomasz Ciachorowski) foto: MTL Maxfilm/EAST NEWS

Iza (Adriana Kalska) i Artur (Tomasz Ciachorowski) znów razem? Wiele na to wskazuje. W 1310 odcinku "M jak miłość" Lewińska przyjmie pomoc byłego narzeczonego, by ratować życie swojego dziecka. Marcin (Mikołaj Roznerski) wciąż nie wie, że niedługo zostanie ojcem po raz drugi. Za to Artur będzie bardzo zaangażowany i zajmie się ciężarną brunetką. Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1310 we wtorek 5.09.2017 w TVP2

W 1310 odcinku "M jak miłość" Iza Lewińska wybierze się na kolejne badania prenatalne. Pani doktor potwierdzi swoje wcześniejsze przypuszczenia. Dziecko Izy i Marcina ma ubytek w przeponie, a to oznacza, że narządy z jamy brzusznej mogą przemieścić się do klatki piersiowej. Maleństwo uratować je może tylko operacja wewnątrzmaciczna.

Kuratorka oczywiście zgodzi się na zabieg. Operacja niestety będzie musiała odbyć się za granicą i będzie bardzo kosztowna. Kobieta będzie liczyła na pomoc ciotki (Anna Tomaszewska), ale ona nie będzie chciała brać kredytu pod zastaw domu.

Wtedy z pomocą przybiegnie Artur. Przystojniak zaoferuje Izie pieniądze i swoje towarzystwo w wyprawie za granicę. Lewińska postawiona pod ścianą przyjmie pomoc byłego kochanka. Czy to znaczy, że da mu drugą szansę i do niego wróci? Artur jest gotowy nawet wychować dziecko Marcina, żeby tylko odzyskać ukochaną!

Przeczytaj też: M jak miłość, odcinek 1310: Iza wyleci za granicę żeby ratować swoje dziecko

Polecamy: M jak miłość, po wakacjach 2017: Lucjan umrze w szpitalu

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: