SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1309. Justyna zniszczy ślub Franka i Natalki

M jak miłość, odcinek 1309. Justyna zniszczy ślub Franka i Natalki

09.08.2017, godz. 15:45
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1309 odcinku "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) wróci do Grabiny. Okaże się, że nauczycielka nie ma teraz szans na karierę w Warszawie. To znaczy, że związek Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) znów stanie pod znakiem zapytania. Zakochani będą planować ślub, ale Justyna im tego nie ułatwi! Co wydarzy się w nowych odcinkach "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1309 już w poniedziałek 4.08.2017 o godzinie 20.40 w TVP2

W 1309 odcinku "M jak miłość" Franek podejmie ważną, życiową decyzję i poprosi Natalkę o rękę. Ich uczucie narodziło się dawno temu, ale leśniczy miał traumę po tym, jak Justyna zostawiła go przed ołtarzem.

Na szczęście Mostowiakówna jest inna. Ona naprawdę kocha Franka i nie zniknie z jego życia z dnia na dzień. W 1309 odcinku "M jak miłość" Natalka przyjmie oświadczyny partnera i zacznie się wielkie planowanie ceremonii zaślubin.

Jest tylko jeden kłopot. Justyna, która miała zacząć pracę w Warszawie, nieoczekiwanie wróci do Grabiny. Okaże się, że jej kariera w stolicy musi jeszcze poczekać. Wiele wskazuje więc na to, że ślub Natalki i Franka będzie zagrożony.

"No ładnie. To ślub Natalki i Franka nie dojdzie do skutku" - pisali w kometarzach fani, gdy tylko dowiedzieli się, że Justyna jednak nie wyjedzie z Grabiny.

Czytaj też: M jak miłość po wakacjach. Olga Kalicka odchodzi z serialu? Oświadczenie

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Natalka i Franek zostaną przyjaciółmi?

Polecamy: M jak miłość, odcinek 1309: Noc przedślubna Natalki i Franka

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: