SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1308: Aneta zwariowała na punkcie Olka

M jak miłość, odcinek 1308: Aneta zwariowała na punkcie Olka

08.08.2017, godz. 13:45
M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska)
M jak miłość. Olek (Maurycy Popiel), Aneta (Ilona Lewandowska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Po wakacjach w serialu "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) wciąż będzie nękany przez Anetę (Ilona Lewandowska)! Chodakowski oprócz rozprawy rozwodowej, będzie miał również na głowie namolną kochankę, która nie będzie chciała dać mu spokoju. Co wydarzy się w 1308 odcinku serialu "M jak miłość"? Co takiego zrobi Aneta?

"M jak miłość" odcinek 1308 już we wtorek 29.08.2017 o godzinie 20.40 w TVP2

W 1308 odcinku serialu "M jak miłość" Olek będzie miał ręce pełne roboty. Przyjdzie czas, aby Chodakowski zaczął podejmować kroki, dzięki którym będzie mógł choć trochę naprawić szkody, które wyrządził swoim bliskim zdradzając Magdę (Anna Mucha) z Anetą.

Żona Chodakowskiego w 1308 odcinku serialu "M jak miłość" wciąż nie będzie chciała go widzieć, więc Olek poprosi Marcina (Mikołaj Roznerski), aby przekazał jej klucze do ich domu. Obieca wyprowadzić się jak najszybciej, ponieważ Maciek (Franciszek Przanowski) zacznie tęsknić za rodzinnym domem. Magda w 1308 odcinku serialu "M jak miłość" nie będzie przekonana, czy to dobry pomysł, jednakże Olek obieca zostawić ich w spokoju. Kiedy uda mu się rozwiązać jeden problem, do jego życia ponownie zawita Aneta.

Była kochanka stwierdzi w 1308 odcinku serialu "M jak miłość", że nie zamierza odpuścić go tak łatwo. W końcu zrobiła dosłownie wszystko, aby małżeństwo Olka się rozpadło i powiedziała Magdzie w ostrych słowach o zdradzie Chodakowskiego.
- Należysz tylko do mnie - powie Olkowi Aneta w 1308 odcinku serialu "M jak miłość". Najwyraźniej Chodakowski popełnił ogromny błąd, związując się z piękną brunetką...-

Czytaj też: M jak miłość, odcinek 1314: Rozwód Magdy i Olka. Znamy szczegóły

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Magda zatęskni za Olkiem

Polecamy: Sierpniowe premiery. Jakie seriale wracają na antenę?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: