SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1308: Agnieszka zmiesza leki z alkoholem!

M jak miłość, odcinek 1308: Agnieszka zmiesza leki z alkoholem!

28.06.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1307, Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odcinek 1307, Agnieszka (Magdalena Walach) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W "M jak miłość" Agnieszka Olszewska (Magdalena Walach) nie umie poradzić sobie z wypadkiem Tomka (Andrzej Młynarczyk). Chodakowski jest ojcem Helenki (Ola Trojanowska) i choć z matką dziewczynki nie łączy go płomienna miłość, to prokuratorka wciąż skrycie go kocha. Śmierć policjanta byłaby dla niej traumą. W 1308 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) dowie się, że jego przyjaciółka kompletnie sobie nie radzi, a w dodatku naraża swoje zdrowie mieszając leki z porządną dawką alkoholu!

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Agnieszka i Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) martwią się o życie Tomka. Choć to Tarnowska jest żoną policjanta, to Olszewskiej jego los nie jest obojętny. Prokuratorka i policjant mają córeczkę, a Agnieszka wciąż skrycie go kocha...

Właśnie dlatego pogarszający się stan zdrowia Tomka i widmo jego śmierci doprowadzają ją do paranoi. W 1308 odcinku "M jak miłość" Agnieszka sięgnie po alkohol i leki na uspokojenie, a o wszystkim dowie się Marcin.

Zobacz: Agnieszka Olszewska skazana na alkoholizm

W 1308 odcinku "M jak miłość" Chodakowski przypadkiem spotka Olszewską i już po chwili zorientuje się, że jego sąsiadka nie ma się najlepiej. Jeszcze tego samego dnia złoży jej wizytę i zastanie ją... kompletnie pijaną! Agnieszka przyzna się przyjacielowi, że połączyła leki z alkoholem, bo nie umie poradzić sobie z tragedią Tomka. Marcin zostanie z Olszewską na noc - i to będzie pierwsza noc od bardzo dawna, którą Agnieszka spokojnie prześpi.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: