SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1308: Agnieszka i Marcin razem w łóżku

M jak miłość, odcinek 1308: Agnieszka i Marcin razem w łóżku

26.06.2017, godz. 11:15
M jak miłość odc. 1010. Marcin (Mikołaj Roznerski), Agnieszka (Magdalena Walach)
M jak miłość odc. 1010. Marcin (Mikołaj Roznerski), Agnieszka (Magdalena Walach) foto:

Agnieszka (Magdalena Walach) bardzo przeżywa wypadek Tomka (Andrzej Młynarczyk). W 1308 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) zauważy, że jego przyjaciółka nie radzi sobie z emocjami, a na dodatek sięga po alkohol i leki. Chodakowski postanowi się nią zaopiekować i w efekcie w 1308 odcinku "M jak miłość" dawni kochankowie znów wylądują w łóżku. Czy między nimi do czegoś dojdzie?

"M jak miłość" nowe odcinki od poniedziałku 28.08.2017 w TVP2

Agnieszka nie potrafi pogodzić się z tragedią Tomka. Biologiczny ojciec Helenki (Ola Trojawnowska) walczy o życie, a ona nie może nic zrobić, żeby mu pomóc.

W 1308 odcinku "M jak miłość" Marcin zorientuje się, że jego sąsiadka jest w fatalnym stanie. Ona przyzna mu się, że miesza alkohol z lekami na uspokojenie, bo nie radzi sobie z nawałem negatywnych emocji i tragicznych wieści ze szpitala.

Przeczytaj: M jak miłość, po wakacjach 2017: Co będzie dalej z Magdą i Olkiem?

Marcin zajmie się Agnieszką i by jej pomóc, zostanie u niej na noc. W efekcie, w 1308 odcinku "M jak miłość" Olszewska pierwszy raz od dawna spokojnie uśnie w ramionach przyjaciela. Między dawnymi kochankami do niczego nie dojdzie - przynajmniej tego wieczoru - ale dobrze wiemy, że niektórzy fani "M jak miłość" tylko liczą na powrót ich płomiennego romansu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: