SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Zdjęcia z "M jak miłość" po wakacjach! Co się wydarzy?

M jak miłość, odcinek 1307: Zdjęcia z "M jak miłość" po wakacjach! Co się wydarzy?

01.06.2017, godz. 09:00
M jak miłość odcinek 1307, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Ewa (Dominika Kluźniak), Ewunia (Karolina Naumova)
M jak miłość odcinek 1307, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Ewa (Dominika Kluźniak), Ewunia (Karolina Naumova) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" po wakacjach 2017, widzowie zobaczą dalsze losy swoich ulubionych bohaterów. Dramatyczne wydarzenia ostatnich odcinków sezonu serialu "M jak miłość" utrzymają fanów produkcji w niepewności aż do jesieni. Zobaczcie przedpremierowe zdjęcia z 1307 odcinka serialu "M jak miłość"!

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" będą kontynuowane losy ulubionych bohaterów serii. Z pewnością najciekawszym wątkiem dla większości widzów będzie to, co się stanie z Tomkiem (Andrzej Młynarczyk). Czy Chodakowski umrze? To pytanie zadają sobie fani bohatera już od dłuższego czasu. Póki co, tajemnica nadal nie została ujawniona.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Jednakże na stronie serialu "M jak miłość" ukazały się przedpremierowe zdjęcia z 1307 odcinka serialu "M jak miłość", z których możemy wywnioskować, że inni bohaterowie, np. Ewa (Dominika Kluźniak), będą walczyć o to, czego pragną. Mostowiakowa zacznie toczyć bój o malutką Ewunię (Karolina Naumova) z biologiczną matką dziecka, Olką (Dagmara Bryzek). Dziewczyna okaże się wyjątkowo paskudną z charakteru osobą.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Wracając do Tomka i rodziny Chodakowskich - ewidentnie sprawy nie potoczą się w oczekiwanym kierunku. Agnieszka (Magdalena Walach) w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" wciąż będzie wspierała Asią (Barbara Kurdej-Szatan) w najtrudniejszych chwilach. Wojtuś (Feliks Matecki) również będzie czuwał przy ojcu... Intuicja nam mówi, że w związku ze zdjęciem Jacka (Jan Wieczorkowski) i zapłakanej Chodakowskiej, stan Tomka zapewne ponownie drastycznie się pogorszy.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: