SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Zabójca Tomka śledzi Asię i Wojtka

M jak miłość, odcinek 1307: Zabójca Tomka śledzi Asię i Wojtka

30.05.2017, godz. 15:00
M< jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski)
M< jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) foto:

Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski) zaatakował Tomka (Andrzej Młynarczyk) na przystanku, ale nie jest pewien, czy zadał swojej ofierze wystarczająco dużo ciosów by doprowadzić do jego śmierci. Gangster chciał pomścić śmierć swojego brata, a w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2017 będzie śledzić Asię (Barbara Kurdej-Szatan) by dowiedzieć się, w którym szpitalu Chodakowski walczy o życie. Czy w 1307 odcinku "M jak miłość" Głowacki wtargnie na teren placówki by dokończyć swoją misję i zabić policjanta?

M jak miłość" odcinek 1307 w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Jedna akcja, na której Karski (Krzysztof Kwiatkowski) zastrzelił gangstera, postawiła pod znakiem zapytania życie jego partnera. Brat postrzelonego uznał, że to właśnie Chodakowski odpowiada za tragedię w czasie interwencji i na nim postanowił się zemścić.

W 1303 odcinku "M jak miłość" gdy Tomek zainterweniował na przystanku, śledzący go Głowacki nie zawahał się ani sekundy, by zadać bolesny cios nożem. Chodakowski osunął się na ziemię i chwilę później był już w szpitalu.

Zobacz: M jak miłość po wakacjach 2017: Franek zniknie? Piotr Nerlewski odchodzi z M jak miłość

Gangster skutecznie wykorzystał zamieszanie, bo nikt go nie złapał. Mariusz uciekł, ale w "M jak miłość" po wakacjach 2017 jeszcze wróci, by mieć pewność, że wystarczająco skrzywdził - a dosłownie mówiąc zabił swoją ofiarę.

Gdy Mariusz zorientuje się, że Tomek walczy o życie, zacznie śledzić Joasię, by jej śladami dotrzeć do szpitala, w którym przebywa policjant. Czy gangster wkroczy na miejsce, żeby dokończyć dzieło i zabić policjanta?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: