SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Wojtuś następcą Lucjana Mostowiaka

M jak miłość, odcinek 1307: Wojtuś następcą Lucjana Mostowiaka

23.05.2017, godz. 13:15
M jak miłość odc. 1227. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość odc. 1227. Lucjan Mostowiak (Witold Pyrkosz), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) w serialu "M jak miłość" będziemy mogli zobaczyć jeszcze po wakacjach. W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" nawiąże on bliższy kontakt z wnukiem. Czego Wojtuś (Feliks Matecki) może nauczyć się od ukochanego dziadka w 1306 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1307 po wakacjach 2017

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" Wojtuś pod obecność Tomka (Andrzej Młynarczyk) w szpitalu, zostanie wywieziony przez rodzinę do Grabiny. Feliks Matecki, czyli właśnie serialowy synek Chodakowskiego, jako jedna z ostatnich osób miał zaszczyt zagrać u boku śp. Witolda Pyrkosza. Zdjęcia z 1307 odcinka serialu "M jak miłość", jak podaje "Świat Seriali", zostały wykonane 18 stycznia 2017 roku.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

Dziadzio w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" będzie uczył swojego wnuczka gry w szachy, w której zresztą senior od wielu lat był mistrzem. Wojtuś będzie uczył się od najlepszego szachisty w okolicy. Czy w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że niedaleko pada jabłko od jabłoni? Czy synek Tomka okaże się być następcą Lucjana Mostowiaka? Przekonamy się dopiero po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: