SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Robert na zawsze zniknie z życia Marysi

M jak miłość, odcinek 1307: Robert na zawsze zniknie z życia Marysi

23.05.2017, godz. 18:00
M jak miłość odcinek 1280, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj)
M jak miłość odcinek 1280, Marysia (Małgorzata Pieńkowska), Robert (Zbigniew Stryj) foto:

Marysia (Małgorzata Pieńkowska) na zawsze straci kontakt z Bilskim (Zbigniew Stryj)? Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach 2017? W 1307 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski (Robert Moskwa) znów będzie mógł walczyć o serce swojej byłej żony. Oby tym razem mu się udało!

"M jak miłość" po wakacjach 2017 od września w TVP2

Co dalej z Marysią i Robertem z "M jak miłość"? Wygląda na to, że nieuczciwy biznesmen w końcu zniknie z życia Rogowskiej! Ostatni raz zadzwonił do partnerki w 1287 odcinku "M jak miłość" i zdążył jedynie powiedzieć - Marysiu, zostałem zatrzymany, dzwonię najpierw do ciebie, bo chcę żebyś wiedziała, że to koszmarna pomyłka i nie mam z tym nic wspólnego.

Na szczęście Rogowska nauczona własnymi błędami nie drążyła tematu i nie odwiedzała Roberta w areszcie. Jak podaje "Świat seriali", Zbigniew Stryj nie pojawił się od tamtego czasu na planie "M jak miłość". Wygląda więc na to, że producenci zawieszą jego wątek, a Arturowi dadzą pole do popisu!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach: Artur i Marysia wezmą kolejny ślub?

I dobrze, w końcu wszyscy fani gorąco wierzą w to, że Rogowski odzyska byłą żonę. Marysia i Artur powinni być razem - są dla siebie stworzeni. Nawet 7-letnia Basia (Maja Wudkiewicz) wciąż mówi jedynie o tym, że marzy jej się kompletna rodzina. Trzymamy za nich kciuki!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: