SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Głowacki wróci żeby zabić Tomka

M jak miłość, odcinek 1307: Głowacki wróci żeby zabić Tomka

11.06.2017, godz. 14:12
M jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość odcinek 1303, Mariusz Głowacki (Maciej Wilewski), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: mjakmilosc.tvp.pl

Głowacki (Maciej Wilewski) dokończy swoje dzieło i zamorduje Tomka (Andrzej Młynarczyk) w szpitalu? W 1307 odcinku "M jak miłość" gangster będzie śledzić Joasię (Barbara Kurdej-Szatan) i Wojtusia (Feliks Matecki), by dotrzeć do szpitala, w którym Chodakowski walczy o życie! Co wydarzy się dalej w "M jak miłość" po wakacyjnej przerwie 2017?

M jak miłość" odcinek 1307 w "M jak miłość" po wakacjach 2017

Na nowe odcinku "M jak miłość" będzie trzeba poczekać prawie trzy miesiące, ale już teraz wiadomo, że producenci serialu zaognią akcję i rozkręcą wątek Tomka.

Chodakowski przebywa w szpitalu, a lekarze każdego dnia walczą o jego życie. Medycy uprzedzili już Joasię, że stan jej męża jest bardzo ciężki i powinna przygotować się na najgorsze. Czy wydarzy się cud i Tomek dojdzie do siebie w "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

W "M jak miłość" Mariusz Głowacki na to nie pozwoli. Nożownik, który zadał cios policjantowi, wróci, by go dobić! Jak podaje "Świat seriali" gangster w 1307 odcinku "M jak miłość" zacznie śledzić żonę i dzieci policjanta, by do niego trafić...

Czy Głowacki wpadnie do szpitala i zamorduje Tomka przekreślając całkowicie jego szanse na wyzdrowienie? A może wpadnie w sidła Maryli (Izabela Kapiasova) i Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), którzy go szukają? Oby w scenariuszu była ta druga opcja!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: