SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Lekarze przestają ratować Tomka

M jak miłość, odcinek 1307: Lekarze przestają ratować Tomka

26.07.2017, godz. 16:45
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: SE.pl

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 Tomek (Andrzej Młynarczyk) umrze? W 1307 odcinku "M jak miłość" lekarze nie dają mu szans i szczerze informują Asię (Barbara Kurdej-Szatan), że jej mąż jest w fatalnym stanie. Czy przypuszczenia o śmierci Chodakowskiego potwierdzą się w nowych odcinkach?

"M jak miłość" odcinek 1307 już w poniedziałek 28.08.2017 o godzinie 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Tomek trafił do szpitala po ataku nożownika. Głowacki chciał zabić policjanta na miejscu, ale jego cwany plan na szczęście się nie powiódł. Teraz lekarze walczą o życie Chodakowskiego, ale stan pacjenta jest coraz gorszy.

W "M jak miłość" po wakacjach 2017 dowiemy się, jaki los producenci zgotowali Tomkowi. Czy scenariusz z jego pogrzebem potwierdzi się? A może wszystko okaże się jedynie sennym koszmarem Joasi?

Losy Tomka są tajemnicą dla widzów, ale wiadomo już, że w 1307 odcinku "M jak miłość" Asia dowie się od lekarza, że Chodakowskiego uratować może jedynie cud. Specjaliści już mu nie pomogą... - Wyczerpaliśmy możliwości leczenia pani męża - powie doktor.

Jeszcze tego samego dnia Joasia wyżali się Jackowi (Jan Wieczorkowski) - Oni nie dają mu żadnych szans... - powie pogrążona w depresji żona policjanta. Jaki będzie finał? O tym przekonamy się dopiero na ekranie TVP2 jesienią 2017.

Zobacz też: M jak miłość, po wakacjach 2017: Asia liczyła się ze śmiercią Tomka

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: