SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Lekarze nie dają Tomkowi szans na przeżycie

M jak miłość, odcinek 1307: Lekarze nie dają Tomkowi szans na przeżycie

06.07.2017, godz. 15:45
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłośc odcinek 1304, Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: SE.pl

Stan Tomka (Andrzej Młynarczyk) jest niepewny. Lekarze nie dają mu dużych szans na przeżycie. W 1307 odcinku "M jak miłość" Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) znów usłyszy, że jej mąż prawdopodobnie umrze. Co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach i czy mamy spodziewać się najgorszego?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W "M jak miłość" Tomek Chodakowski trafił do szpitala zraniony przez nożownika. Głowacki (Maciej Wilewski) chciał zemścić się na policjancie za śmierć swojego brata, a teraz lekarze walczą o życie funkcjonariusza.

Wątek Tomka został rozwinięty przed wakacjami, a dopiero we wrześniu dowiemy się, czy Chodakowski przeżyje. Z tym jednak może być różnie.

-Wyczerpaliśmy możliwości leczenia pani męża - usłyszy w 1307 odcinku "M jak miłość" od lekarza załamana Asia i zaleje się łzami. Chodakowską zaczną męczyć senne koszmary, a jej życie sprowadzi się tylko do modlitwy o życie ukochanego.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Justyna nie wyjedzie z Grabiny

Zobaczcie zwiastun 1307 odcinka "M jak miłość" po wakacjach 2017? Czy uważacie, że Tomek prędko wyjdzie ze szpitala? I... czy w ogóle wyjdzie? :(

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: