SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Justyna zabroni mówić Frankowi o zdradzie

M jak miłość, odcinek 1307: Justyna zabroni mówić Frankowi o zdradzie

12.07.2017, godz. 14:45
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm, m-jak-milosc.pl, AKPA

Justynie (Olga Kalicka) wspomnienie pocałunku z Frankiem (Piotr Nerlewski) nie będzie dawało spokoju. W 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach nauczycielka dojdzie do wniosku, że całując go, zrobiła swojej przyjaciółce wielką krzywdę. Dziewczyna zdecyduję się szczerze go przeprosić, by odzyskać jego zaufanie. Justyna wyzna Frankowi, że ciężko jej z tym na sumieniu i nie chce, by o wszystkim dowiedziała się Natalia (Marcjanna Lelek)... Czy Franek jej wybaczy? Czy Justyna zasługuję na zaufanie leśniczego? Sprawdźcie, co wydarzy się w "M jak miłość" po wakacjach!

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

Przed wakacjami 2017 w "M jak miłość" Justynie została przedstawiona oferta pracy w warszawskiej szkole. Nauczycielka bez wahania zdecyduje się na pracę w prywatnej placówce.

Zobacz: M jak miłość, po wakacjach 2017: Tomek umrze. Andrzej Młynarczyk chce odejść z serialu - WIDEO

Przed wyjazdem z Grabiny postanowiłą wyłożyć karty na stół i w trakcie żegnania się z Frankiem namiętnie go pocałowała. Co dziwne chłopak odwzajemnił jej pocałunek... Całą noc Franka męczyły myśli zdrady swojej ukochanej. Czemu uległ byłej narzeczonej? Następnego dnia Justyna spotka się z leśnikiem, by z całego serca go przeprosi.

"Wiem, że źle zrobiłam, bardzo tego żałuję - wyzna mu. - "Zapomnij o tym, co się stało i nie mów Natalce. Ona cię kocha. Ja niestety swoją szansę przegapiłam i muszę się z tym pogodzić - doda zmarnowana...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Czy Franek wybaczy Górskiej jej zachowanie? Na dobrą sprawę, on nie pozostaje bez winy. Czy Natalka dowie się o wszystkim? Co się wydarzy w "M jak miłość" po wakacjach?

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: