SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1307: Asia nie radzi sobie ze śmiercią Tomka

M jak miłość, odcinek 1307: Asia nie radzi sobie ze śmiercią Tomka

02.06.2017, godz. 10:00
M jak miłość odcinek 1307, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Stan Tomka poważnie wpływa na psychikę Asi. foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1307 odcinku serialu "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dowie się, że Tomek (Andrzej Młynarczyk) praktycznie stracił szanse na przeżycie ataku nożownika! Lekarz oznajmi Chodakowskiej w 1307 odcinku serialu "M jak miłość", że skończyły im się możliwości leczenia. Jak Joasia poradzi sobie z wizją śmierci Tomka w 1307 odcinku serialu "M jak miłość"? Czy Tomek umrze w 1307 odcinu "Emki" po wakacjach?

Co wydarzy się w 1307 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2017?

W 13307 odcinku serialu "M jak miłość" stan Tomka znacząco się pogorszy. Chociaż jeszcze przed przerwą w serialu "M jak miłość" sytuacja nie była tak fatalna i lekarze rokowali pozytywne wyniki, to najwyraźniej organizm Chodakowskiego w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie zawodzić.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1307: Największa tajemnca serialu - czy Tomek przeżyje?

Tak długie oczekiwanie na wybudzenie się ukochanego doprowadzi Joasię w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" do szału. Zrozpaczona kobieta wraz z upływającym czasem będzie tworzyła coraz to nowe scenariusze w swojej głowie i w 1307 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie budzić się ze snu z krzykiem!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1307: Mariusz Głowacki zabije Tomka

Przestanie nawet sama wierzyć w to, że Tomek faktycznie z tego wyjdzie. Lekarz oznajmi jej, że niestety, opcje leczenia Chodakowskiego zdecydowanie się wyczerpały. Zdecydowanie wizja śmierci ukochanego sprawia, że Joasia przestanie sobie z czymkolwiek radzić...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: