SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Zdrada Franka! Justyna odbije leśnika Natalce

M jak miłość, odcinek 1306: Zdrada Franka! Justyna odbije leśnika Natalce

23.05.2017, godz. 17:00
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto:

Franek (Piotr Nerlewski) to zdrajca! W 1306 odcinku "M jak miłość" leśnik z Grabiny zdradzi Natalkę (Marcjanna Lelek) z Justyną (Olga Kalicka). W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017 była narzeczona Zarzyckiego powie mu, że przeprowadza się do Warszawy i czule go pocałuje, a on nie będzie protestować! Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Związek Natalki i Franka stanie pod znakiem zapytania w "M jak miłość" przed wakacjami 2017. Wszystko jak zwykle przez Justynę, która pocałuje leśnika!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

W 1306 odcinku "M jak miłość" Justyna całkowicie dojdzie do siebie po brutalnym ataku Mariusza (Marcin Stępniak). Dziewczyna wyzna Zarzyckiemu, że dostała propozycję pracy w Warszawie i zamierza wyprowadzić się z Grabiny.

- Nigdy nie przestałam cię kochać. Teraz mogę wreszcie powiedzieć to wprost. I proszę tylko o jedno: pozwól mi się z tobą pożegnać. Tak, jak zawsze chciałam - powie Justyna i namiętnie pocałuje Zarzyckiego, a on tym razem nie będzie stawiać oporu!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Dlaczego Franek zgodzi się na ten pocałunek? Dlaczego nie odtrąci dawnej narzeczonej? Czy Natalka przyłapie go na zdradzie? Co dalej z jego związkiem? To wszystko bardzo skomplikowane, a najgorsze jest to, że odpowiedź na te pytania poznamy dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2017. Plotki jednak głoszą, że Franek oświadczy się Natalce. Może więc pójdzie po rozum do głowy!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: