SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Wzruszający list Tomka do Asi

M jak miłość, odcinek 1306: Wzruszający list Tomka do Asi

25.05.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1306, Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
Tragedia w rodzinie Chodakowskich jest niewyobrażalna. foto:

W 1306 odcinku "M jak miłość" Andrzej (Krystian Wieczorek) przekaże Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) list, który Tomek (Andrzej Młynarczyk) napisał jeszcze przed tragedią. Chodakowska dowie się, że jej mąż nie chciał być na siłę utrzymywany przy życiu. Jaką decyzję podejmie żona policjanta w "M jak miłość"? Poznajcie treść wzruszającego listu.

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" Tomek trafił do szpitala po ataku nożownika. Lekarze walczą o jego życie, ale w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami jego stan będzie tragiczny. Organizm policjanta nie będzie odpowiadać na próby wybudzenia, a jego mózg będzie już prawie martwy.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

Gdy Andrzej (Krystian Wieczorek) pozna dramatyczną diagnozę postanowi przekazać Joasi list, który Tomek napisał biorąc pod uwagę fakt, że taka sytuacja może się kiedyś przytrafić...

"Asiu, mam nadzieję, że nigdy tych słów nie przeczytasz, ale ponieważ wybrałem taki zawód może się zdarzyć, że ten list trafi w twoje ręce. Asiu, gdyby doszło kiedyś do tragicznej sytuacji, stan wegetatywny, śpiączka, chcę cię prosić o jedno... Nie przedłużajmy tego. Nie zatrzymuj mnie za wszelką cenę, tylko pozwól mi odejść. Proszę cię kochana"

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Chodakowska przeczyta list siedząc przy szpitalnym łóżku Tomka, który cały czas jest pogrążony w śpiączce. Tak zakończy się ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2017. Czy kobieta przyjmie ostatnią wolę męża i zgodzi się odłączyć go od aparatury podtrzymującej życie? O tym przekonamy się dopiero w "M jak miłość" we wrześniu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: