SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Wypadek Tomka zbliży Madzię do Andrzeja

M jak miłość, odcinek 1306: Wypadek Tomka zbliży Madzię do Andrzeja

22.05.2017, godz. 21:31
M jak miłość, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość, Andrzej (Krystian Wieczorek), Magda (Anna Mucha), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) będzie niesamowicie zmartwiony stanem Tomka (Andrzej Młynarczyk). W tych trudnych chwilach Magda (Anna Mucha) będzie dla niego największym oparciem. W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Budzyński i Chodakowska jeszcze bardziej się do siebie zbliżą! Co wydarzy się w 1306 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo w serialu "M jak miłość" Tomek zostanie zaatakowany przez nożownika pragnącego zemsty za zabicie jego brata. Chociaż to Karski (Krzysztof Kwiatkowski) powinien był paść jego ofiarą, to właśnie życie Chodakowskiego znajdzie się na krawędzi!

Zobacz: M jak miłość po wakacjach: Marysia i Artur wezmą drugi ślub?

Budzyński w 1306 odcinku będzie bał się o jego życie. Magda postanowi wesprzeć przyjaciela ciepłymi słowami. W końcu sama stanęła twarzą w twarz ze śmiercią! Do tego wszystkiego dojdą zmartwienia co do relacji Chodakowskiej i Andrzeja, który jest najwyraźniej kimś więcej, niż jedynie jej zaprzyjaźnionym szefem...

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Magda i Andrzej staną nad łóżkiem pogrążonego w śpiączce Tomka i wtedy kobieta zacznie opowiadać o swoich ciężkich chwilach w chorobie. Kiedy była pewna, że umrze, kiedy była pewna, że nie dostanie przeszczepu serca.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Małgosia wróci do Polski po wypadku Tomka

- I wiesz, wtedy zwykle najbardziej żałuje się tego, czego się nie powiedziało, nie zrobiło - stwierdzi Madzia w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" - Bo nie miało się odwagi.
Budzyński w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" po słowach Magdy weźmie ją w ramiona i złoży delikatny pocałunek na jej ustach. Chodakowska odwzajemni czułość!

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: