SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

18.05.2017, godz. 14:27
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki)
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" dojdzie do wzruszającej sceny z udziałem Wojtusia (Feliks Matecki). Chłopiec przyjdzie do szpitala, żeby odwiedzić Tomka (Andrzej Młynarczyk), który nadal będzie w stanie krytycznym. Jak Wojtuś poradzi sobie w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" z faktem, że jego tata może umrzeć? Co wydarzy się w 1306 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Po wypadku zamachu na Tomka w 1303 odcinku serialu "M jak miłość", Wojtuś trafi pod opiekę dziadków. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) zostanie w Warszawie, żeby monitorować sytuację. Najwyraźniej uzna również, że Wojtek nie powinien zadręczać się całą sytuacja i go odsunie dla bezpieczeństwa.

Zobacz: M jak miłość. Teresa Lipowska bała się Witolda Pyrkosza

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Wojtek nada będzie przebywał w Grabinie. W międzyczasie załamana Joasia będzie czuła się coraz gorzej, stan Tomka nie będzie się poprawiał. Zdesperowany chłopiec, zmartwiony i stęskniony do szpiku kości za ukochanym tatą, ucieknie od Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (śp. Witold Pyrkosz) w 1306 odcinku "M jak miłość".

Podejrzewamy, że wtedy Mostowiakowie powiadomią Joasię, że mały Chodakowski zniknął, bądź zaginął bez śladu. Biorąc pod uwagę wciąż przebywającego na wolności nożownika, blondynka przerazi się nie na żarty.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Całe szczęścia Wojtusiowi w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" uda się bezpiecznie dotrzeć do Warszawskiego szpitala, w którym leży Tomek. Chłopiec stanie nad łóżkiem taty ze łzami w oczach - już stracił mamę, teraz również miałby zostać bez ojca? Joasia w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" odciągnie Wojtusia od pogrążonego w śpiączce Tomka.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: