SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Tomek osieroci Zosię i Wojtusia?

M jak miłość, odcinek 1306: Tomek osieroci Zosię i Wojtusia?

23.05.2017, godz. 21:36
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska)
M jak miłość. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan), Tomek (Andrzej Młynarczyk), Wojtuś (Feliks Matecki), Zosia (Julia Wróblewska) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek (Andrzej Młynarczyk) osieroci swoje dzieci? Jego w 1306 odcinku serialu "M jak miłość", czyli ostatnim przed wakacjami, nadal nie będzie się polepszał. Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) będzie musiała podjąć decyzję, czy odłączyć go od respiratora.

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

1306 odcinek serialu "M jak miłość" będzie ostatnim odcinkiem przed przerwą wakacyjną. Ku niezadowoleniu fanów serialu, będą oni musieli przed ten czas wytrzymać zżerającą ich ciekawość i będą żyli w niepewności, czy Tomek przeżyje, czy nie. W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Budzyński (Krystian Wieczorek) przyniesie Joasi do szpitala list.

Zobacz: M jak miłość. Teresa Lipowska bała się Witolda Pyrkosza

Chodakowski napisał w nim przed atakiem nożownika, że w krytycznej sytuacji Asia ma go odłączyć i nie podtrzymywać sztucznie jego życia. Ukochana Tomka wpadnie w rozpacz w 1306 odcinku serialu "M jak miłość"... A co z Zosią (Julia Wróblewska) i Wojtusiem (Feliks Matecki)? Dzieci Chodakowskiego już i tak nie mają biologicznej mamy. Chociaż Małgosia (Joanna Koroniewska) żyje, to od wielu lat nie interesuje się swoimi pociechami, które zostawiła bez mrugnięcia okiem! Jedyną rodziną dla Zosi i Wojtka zostałaby wtedy Joasia, która oficjalnie jest żoną Chodakowskiego. Ale ona w 1304 odcinku serialu "M jak miłość" powie z powagą, że bez Tomka nie chce żyć... Szczególnie, kiedy to ona miałaby podjąć decyzję o definitywnym uśmierceniu policjanta!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

W tak trudnej sytuacji naprawdę jest ciężko o dobre rozwiązanie. Wszystko spocznie w rękach Joasi, a jej decyzję poznamy zapewne dopiero po przerwie wakacyjnej.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: