SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Marek zgodzi się na adopcję dziecka?

M jak miłość, odcinek 1306: Marek zgodzi się na adopcję dziecka?

29.05.2017, godz. 20:55
M jak miłość odcinek 1306, Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1306, Ewa (Dominika Kluźniak) foto:

Ewa (Dominika Kluźniak) znalazła niemowlę, a teraz ma nadzieję na to, że będzie mogła się zaopiekować małą Ewunię. Marek (Kacper Kuszewski) jest temu przeciwny i woli, żeby maleńka zguba wróciła do biologicznej matki. W 1306 odcinku "M jak miłość" sytuacja zmieni się, gdy na jaw wyjdzie, że matką dziecka jest uczennica Justyny (Olga Kalicka). Czy Mostowiak zgodzi się na adopcję?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1305 odcinku "M jak miłość" Ewa znalazła w kościele małą dziewczynkę, a przy zawiniątku kartkę z prośbą o zaopiekowanie się dzieckiem. Żona Mostowiaka wzięła maleństwo do domu z nadzieją, że będzie mogła się nim zająć. Niestety do czasu odnalezienia rodziców zguby, niemowlę musi trafić do domu opieki.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

Ewa nie może tego przeżyć. W 1306 odcinku "M jak miłość" ma wielką nadzieję na to, że uda jej się zaadoprować dziewczynkę. Do tego oczywiście potrzebna będzie zgoda Marka, który początkowo jest do tego sceptycznie nastawiony.

-Dobrze cię znam i wiem o czym myślisz i nawet trochę to rozumiem, ale kochanie... Mnie też jest bardzo żal tej małej i chciałbym jej pomóc, ale to jest sprawa dla policji. My zaplątaliśmy się w tę sprawę tylko przez przypadek - powie Mostowiak, a Ewa będzie załamana...

-To nie jest tak, że ja straciłam dziecko, nie umiem się z tym pogodzić i chcę przygarnąć nowe. Sam widzisz, że okoliczności tego co się wydarzyło są wyjątkowe. Czuje się w jakiś sposób odpowiedzialna za to dziecko, martwię się o nie, bo w jakiś sposób ono jest mi bliskie. Ja nie mam gotowego rozwiązania, mówię ci tylko o tym, co czuję - mówi żona Mostowiaka, która jeszcze przekona go, by przygarnęli maleństwo.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

W 1306 odcinku "M jak miłość" ostatnim przed wakacjami 2017 Natalka (Marcjanna Lelek) i Justyna (Olga Kalicka) odkryją, że matką dziewczynki jest nastolatka - jedna z uczennic Justyny. Gdy sprawa będzie już jasna, formalności staną się prostsze.

-Dziecko musi mieć kogoś, kogo będzie uważało za matkę, ojca. Ja nie mówię o adopcji, ale może moglibyśmy być dla niej rodziną zastępczą? Marek proszę, ja nie wymagam wiążącej deklaracji, ale powiedz mi. Nie wykluczasz takiej możliwości?
-Nie wykluczam - powie Marek, a Ewa w końcu się uśmiechnie. Czy w "M jak miłość" po wakacjach 2017 maleńka Ewunia zamieszka w domu Mostowiaków?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: