SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Małgosia wraca do Warszawy

M jak miłość, odcinek 1306: Małgosia wraca do Warszawy

29.05.2017, godz. 20:55
M jak miłość odcinek 1306, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość odcinek 1306, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan) foto:

Powrót Małgosi Chodakowskiej (Joanna Koroniewska) w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017? Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz) poinformują córkę o tragedii, która spotkała jej byłego męża. W 1306 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) ucieka do Warszawy, żeby być blisko umierającego ojca. Przed szpitalem zauważy biologiczną mamę!

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" lekarze walczą o życie Tomka, a Barbara i Lucjan postanowili poinformować o wszystkim Małgosię. Choć szanse na powrót Chodakowskiej do kraju są niewielkie, to  w 1306 odcinku "M jak miłość" Wojtuś będzie miał wrażenie, że widział swoją mamę.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017 Wojtuś ucieknie z Grabiny, żeby zobaczyć umierającego ojca. Wchodząc do szpitala będzie miał wrażenie, że widzi swoją mamę, a wieczorem opowie o wszystkim Asi (Barbara Kurdej-Szatan).

-Tata ma silny organizm i bardzo chce wyzdrowieć, dla ciebie, dla Zosi, dla Helenki i dla mnie. Musimy być przy nim i go wspierać - powie Asia. 
-Od tego wszystkiego kręci mi się w głowie. Ale tobie wierzę, bo ty mnie nie okłamujesz. Wiesz co? Dziś przed szpitalem zdawało mi się, że widziałem moją mamę, Gosię. Ale to przecież nie może być prawda - powie chłopiec sam sobie się dziwiąc.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Joanna Koroniewska wiele razy mówiła, że nie wraca do pracy w serialu "M jak miłość"? Ale może producenci postanowili ściągnąć Małgosię do Polski po śmierci Tomka? W jej rolę może wcielić się przecież inna aktorka! Prawdę poznamy niestety dopiero w "M jak miłość" po wakacjach 2017.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: