SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Jutro ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2017. Co się wydarzy?

M jak miłość, odcinek 1306: Jutro ostatni odcinek M jak miłość przed wakacjami 2017. Co się wydarzy?

29.05.2017, godz. 21:30
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Natalka (Marcjanna Lelek)
Czy tym razem dojdzie do ostatecznego pojednania? foto:

Już jutro wielki finał "M jak miłość". Co się wydarzy w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017? Życie Tomka (Andrzej Młynarczyk) nadal będzie stało pod znakiem zapytania. Asia (Barbara Kurdej-Szatan) pozna ostatnią wolę męża, ale to nie koniec. W 1306 odcinku "M jak miłość" poznamy dalsze losy Magdy (Anna Mucha), Andrzeja (Krystian Wieczorek), Natalki (Marcjanna Lelek), Franka (Piotr Nerlewski), Ewy (Dominika Kluźniak) i Marka (Kacper Kuszewski).

"M jak miłość" OSTATNI odcinek przed wakacjami 2017. "M jak miłość" odc. 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1306 odcinku "M jak miłość" Magda i Budzyński wybiorą miłość! Po tragedii, która spotkała Tomka i Asię, ich przyjaciele będą w szoku – i postanowią walczyć o swoje szczęście. Magda spojrzy ukochanemu w oczy i rzuci cicho:

- Dopiero w takich chwilach człowiek zdaje sobie sprawę, jak strasznie kruche jest to wszystko… I wiesz, wtedy zwykle najbardziej żałuje się tego, czego się nie powiedziało albo nie zrobiło, bo nie miało się odwagi -A chwilę później Andrzej chwyci ją w ramiona…

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

Justyna wyjdzie w końcu ze szpitala – i od razu odwiedzi Natalię oraz Franka.

- Chciałam wam jakoś, choćby symbolicznie, podziękować za to, jak bardzo mi pomogliście.(…) Nie wiem, czy pozbierałabym się tak szybko, gdyby nie wy… Tak bardzo mnie wspieraliście, podnosiliście na duchu... Zwłaszcza ty! -Górska pośle rywalce ciepły uśmiech i zrobi wszystko, by Mostowiakówna uznała ją za przyjaciółkę.

- Wiesz… Strasznie mnie zaskoczyłaś. Nigdy bym nie pomyślała, że akurat ty okażesz mi tyle cierpliwości, wyrozumiałości… i serca - powie nauczycielka. Problem w tym, że Justyna nie będzie wcale szczera… bo zaledwie kilka godzin później wróci do Franka i wyzna leśnikowi miłość! Górska oznajmi, że zdobyła nową pracę – w Warszawie - i zacznie chłopaka namiętnie całować.

A Zarzycki tym razem jej nie odtrąci. - Wiesz, że nigdy nie przestałam cię kochać… Wiesz o tym, prawda? Teraz mogę wreszcie powiedzieć ci to wprost. I proszę cię tylko o jedno: pozwól mi się z tobą... pożegnać. Tak, jak należy. Tak, jak zawsze chciałam…

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

W finale "M jak miłość" kolejne nie ominą nas też kolejne problemy Marka i Ewy. Mostowiakowa otoczy opieką niemowlę, które porzuciła matka: małą Ewunię. I spróbuje namówić męża, by zabrali dziewczynkę do domu.

- Dziecku nie wystarczą opiekunowie… Musi mieć kogoś, kogo uważa za matkę, ojca…
-Ewa, proszę cię…
- Nie mówię o adopcji, ale… moglibyśmy być dla niej rodziną zastępczą! Nie chcę teraz od ciebie żadnej wiążącej deklaracji. Powiedz mi tylko… Nie przekreślasz całkiem takiej możliwości?

Tymczasem policja ustali, że dziecko urodziła nastolatka z Lipnicy: Ola Jankiewicz (w tej roli: Dagmara Bryzek). Tego samego dnia Mostowiakówna stanie twarzą w twarz z dziewczyną, która porzuciła maleństwo w kościele.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: