SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Franek pożałuje, że zdradził Natalkę

M jak miłość, odcinek 1306: Franek pożałuje, że zdradził Natalkę

29.05.2017, godz. 20:55
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski)
M jak miłość odcinek 1306, Justyna (Olga Kalicka), Franek (Piotr Nerlewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Franek (Piotr Nerlewski) z własnej woli pocałuje namiętnie Justynę (Olga Kalicka)! Jest to jednoznaczne ze zdradzeniem Natalki (Marcjanna Lelek). Czy Zarzycki w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" wróci po rozum do głowy?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna zaprosi Franka na spotkanie, ponieważ będzie chciała mu przekazać dobre wieści. Zaskoczony Franek wejdzie do jej mieszkania, a nauczycielka da mu do przeczytania e-mail od jednej ze szkół. Okaże się, że Justyna w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" zacznie przygotowania do wyjazdu z Grabiny.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

Wygrała konkurs na posadę nauczyciela w elitarnym liceum prywatnym w Warszawie, co jej jednoznaczne z przeprowadzką. Franek o dziwo się nie ucieszy. Zarzycki w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" wcale nie będzie szczęśliwy z powodu wyjazdu byłej narzeczonej... Ona zresztą również wolałaby zostać. Poprosi byłego ukochanego o jeszcze jeden pocałunek w ramach pożegnania. Franek w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" najpierw ją od siebie odepchnie, lecz po chwili przyciągnie i zacznie namiętnie całować. Po wszystkim dotrze do niego, co naprawdę zrobił.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Natalka wróci wieczorem do leśniczówki i zobaczy Franka, pijącego przy stole. Kiedy już oboje położą się do łóżka, Zarzycki nie będzie mógł zmrużyć oka. Wyzna jedynie miłość swojej ukochanej, lecz nie wyjawi jej swojego pocałunku z Justyną...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: