SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Ewa odnajdzie mamę porzuconego dziecka

M jak miłość, odcinek 1306: Ewa odnajdzie mamę porzuconego dziecka

16.05.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1241, Ewa (Dominika Kluźniak)
M jak miłość odcinek 1241, Ewa (Dominika Kluźniak) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) każe Ewie (Dominika Kluźniak) oddać znalezioną Ewunię w ręce odpowiednich władz. Mostowiakowa nie podda się tak łatwo i mając na celu adopcję porzuconej dziewczynki, w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" odnajdzie jej matkę!

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Już niedługo w serialu "M jak miłość" Ewa znajdzie w kościele porzuconą dziewczynkę. Kiedy nie będzie mogła skontaktować się z księdzem, postanowi zabrać zawiniątko do rodzinnego domu. Cała rodzina Mostowiaków będzie w szoku.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Małgosia wróci do Polski po wypadku Tomka

Marek w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" rozkaże żonie oddać dziecko i zadzwoni po policję, aby ta przekazała niemowlę w odpowiednie ręce:
- Przykro mi, ona nie może u nas zostać - oznajmi Ewie. Po małą dziewczynkę przyjedzie Natalka (Marcjanna Lelek). Poinformuje rodziców, że malutka trafi do specjalnego ośrodka zajmującego się takimi interwencjami.

Ewa w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" poprosi męża, aby zaadaptowali znalezione dziecko. Stwierdzi, że odnalezienie swojej nowonarodzonej imienniczki tuż po stracie dziecka nie może być przypadkiem. Adopcja nie będzie wcale łatwa - wpierw biologiczny rodzic musi zrezygnować z praw do Ewuni.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Wypadek Tomka zbliży do siebie Magdę i Andrzeja

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Justyna (Olga Kalicka) poinformuje Natalkę o jednej ze swoich uczennic. Dziewczyna była niedawno w ciąży, a przynajmniej tak mówiły plotki. Nauczycielka powie policjantce, że nastolatka zaginęła... Ewa w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" odnajdzie uczennicę Justyny. Co wydarzy się dalej? Przekonamy się w nadchodzących odcinkach serialu "M jak miłość".

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: