SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Ewa i Marek zdecydują się na adopcję?

M jak miłość, odcinek 1306: Ewa i Marek zdecydują się na adopcję?

23.05.2017, godz. 15:00
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski)
M jak miłość odcinek 1264 Ewa (Dominika Kluźniak) Marek (Kacper Kuszewski) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Marek (Kacper Kuszewski) i Ewa (Dominika Kluźniak) odwiedzą znalezioną dziewczynkę w środku preadopcyjnym. Mostowiak z lekkim przerażeniem będzie obserwował swoją ukochaną żonę... Czy w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Ewa i Marek adoptują Ewunię?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Marek i Ewa pojadą odwiedzić dziewczynkę, którą, przypominamy, Ewa znajdzie porzuconą w kościele. Mała Ewunia, ponieważ tak według pozostawionej obok niemowlęcia karteczki będzie miała na imię, trafi do środka preadopcyjnego za sprawą Natalki (Marcjanna Lelek).

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Mostowiaklowie dojadą na miejsce. Marek z przerażeniem i jednocześnie z fascynacją będzie przyglądał się żonie w 1306 odcinku serialu "M jak miłość". Ewa niemalże od razu bardzo mocno przywiąże się do dziewczynki, co będzie widać gołym okiem. Zapewne będzie miało to coś wspólnego ze stratą poprzedniego dziecka...

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

W końcu w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Ewa wyzna Markowi, że o niczym tak bardzo nie marzy, jak o adoptowaniu malutkiej Ewuni. Mostowiakowa będzie miała ogromną nadzieję, że ukochany mąż się na to zgodzi. Jednakże według informacji zebranych od Natalki w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" okaże się, że adopcja wcale nie będzie taka prosta.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: