SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Co się dzieje u Małgosi Chodakowskiej?

M jak miłość, odcinek 1306: Co się dzieje u Małgosi Chodakowskiej?

16.05.2017, godz. 18:00
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska)
M jak miłość. Marek (Kacper Kuszewski), Małgosia (Joanna Koroniewska) foto:

Co się dzieje w życiu Małgosi (Joanna Koroniewska) z "M jak miłość"? Czy Chodakowska tęskni za Zosią (Julia Wróblewska), Wojtusiem (Feliks Matecki) i Tomkiem (Andrzej Młynarczyk)? Córka Barbary (Teresa Lipowska) i Lucjana (Witold Pyrkosz) nie kontaktuje się z rodziną, ale wygląda na to, że w ostatnim odcinku "M jak miłość" przed wakacjami 2017 Gosia wróci do Polski!

"M jak miłość" ostatni odcinek przed wakacjami - odc. 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Małgosia Chodakowska 4 lata temu porzuciła rodzinę i wyjechała za granicę w towarzystwie Michała Łagody (Paweł Okraska). Co się z nią dzieje?

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Małgosia wróci do Polski po wypadku Tomka

Córka Mostowiaków wpadła w sidła groźnej sekty i to przez nią całkowicie zerwała kontakt z rodziną. Gdy Michał chciał się wypisać z tajnego zgrupowania zmarł w wyniku wypadku, ale fani serialu "M jak miłość" dobrze wiedzą, że to właśnie członkowie sekty pozbyły się zdrajcy.

Zobacz: M jak miłość. Joanna Koroniewska nie wróci do M jak miłość. Małgosi nie będzie na pogrzebie Lucjana

Małgosia cały czas przebywa za granicą. Wiadomo jedynie, że mieszka w Los Angeles, ale to z pewnością nie zaspokaja ciekawości widzów. Producenci postanowili więc przywrócić wątek Gosi. Już w 1306 odcinku "M jak miłość" Wojtuś będzie miał wrażenie, że przed szpitalem, w którym jego tata walczy o życie widział... swoją matkę!

Czy to znaczy, że Małgosia wróciła do Polski? Czy to tylko przewidzenia chłopca? Joanna Koroniewska wiele razy zapewniała, że nie wraca do "M jak miłość", ale producenci nie uśmiercili jej bohaterki właśnie po to, by zostawić jej otwartą furtkę.

Chcesz wiedzieć więcej o ''M jak miłość''? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: