SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Co dalej z Tomkiem? Diagnoza lekarzy nie daje mu szans

M jak miłość, odcinek 1306: Co dalej z Tomkiem? Diagnoza lekarzy nie daje mu szans

29.05.2017, godz. 20:56
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk)
M jak miłość, Tomek (Andrzej Młynarczyk) foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

Wyniki badań Tomka (Andrzej Młynarczyk) w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" pokażą jednoznacznie - jego stan się pogorszy! W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" lekarz Chodakowskiego oznajmi, że nerki policjanta nie działają prawidłowo. Czy Tomek jednak umrze w 1306 odcinku serialu "M jak miłość"?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Tomek z pozoru zacznie czuć się o wiele lepiej. Oczywiście spowoduje to znaczne polepszenie się humoru Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), która poczuje się szczęśliwa na myśl, że jej ukochany mąż powróci do zdrowia. Niestety, jak to zwykle scenarzyści planują, sprawy w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" bardzo się skomplikują!

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1304: Joasia modli się o życie Tomka

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość", jak podaje "Tele Tydzień", Tomek będzie miał kolejne podłamanie zdrowotne. Lekarze w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" odkryją, że Chodakowski cierpi na niewydolność nerek. To spowoduje, że jego szanse na przeżycie drastycznie spadną. Tak samo, jak w 1304 odcinku serialu "M jak miłość", doktor Tomka przekaże Joasi w 1306 odcinku "M jak miłość", żeby przygotowała się na najbardziej drastyczny scenariusz.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1305: Iza urodzi zdeformowane dziecko?! Okrutna diagnoza

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowska siedząc przy łóżku Tomka, zapłakana od straszliwych wieści, dostanie od Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) list. Dokładnie ten sam, w którym Tomek zapewne po ostatnim postrzale napisał, żeby w wypadku krytycznej sytuacji nie utrzymywać go "bezsensownie" przy życiu. Nie chce się nam wierzyć, że Asia podejmie decyzję o odłączeniu ukochanego od respiratora... Co zadecyduje Chodakowska? Przekonamy się w 1306 odcinku "M jak miłość" albo w gorszym przypadku, po wakacjach.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: