SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy męża od aparatury podtrzymującej życie?

M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy męża od aparatury podtrzymującej życie?

29.05.2017, godz. 20:56
M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan)
M jak miłość, Asia (Barbara Kurdej-Szatan) foto: mjakmilosc.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Asia (Barbara Kurdej-Szatan) stanie przed prawdopodobnie najtrudniejszą decyzją w całym swoim życiu! Budzyński (Krystian Wieczorek) przyniesie jej list do szpitala. Okaże się w 1306 odcinku serialu "M jak miłość", że Tomek (Andrzej Młynarczyk) nie chciał, by aparatura przytrzymywała go przy życiu! Czy Asia w 1306 odcinku "M jak miłość" zdecyduje się "odłączyć" Chodakowskiego?

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

Tomek w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" będzie walczył o życie! Dźgnięty nożem przez groźnego przestępcę trafi do szpitala w stanie krytycznym. Już w karetce będzie musiał być reanimowany.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1303: Agnieszka największym wsparciem Asi

W 1303 odcinku serialu "M jak miłość" Chodakowski zapadnie w śpiączkę. Nie, nie chodzi o farmakologiczną! Stan Tomka w 1303 odcinku "M jak miłość" będzie tak fatalny, że jego organizm nie będzie mógł samodzielnie utrzymać się przy życiu. Podpięty do maszyny, policjant będzie zupełnie nieświadomy, że jego ukochana żona wylewa nad nim ocean łez i zmartwień...

Joasia w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" będzie tak przerażona, jak nigdy w życiu. Jej świeżo upieczony, najukochańszy w świecie mąż, będzie balansował na pograniczu śmierci!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1303: Głowacki zabije Tomka w szpitalu?

Sytuacji nie poprawi fakt, że lekarz w 1303 odcinku serialu "M jak miłość" każe przygotować się Chodakowskiej na najgorsze...

Andrzej przeważy szalę goryczy, kiedy w 1306 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do szpitala, by porozmawiać z załamaną blondynką. Przekaże jej list od Tomka. Chodakowski napisze w nim, że nie życzy sobie być sztucznie podtrzymywanym przy życiu... Policjant musiał zrobić notkę po ostatnim postrzeleniu.
- Mam nadzieję, że nigdy nie przeczytasz tego listu. Gdyby doszło kiedyś do krytycznej sytuacji (...)...

Jaką decyzję podejmie Joasia?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: