SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1306: Andrzej kocha Madzię

M jak miłość, odcinek 1306: Andrzej kocha Madzię

30.05.2017, godz. 11:00
M jak miłość odcinek 1306, Magda (Anna Mucha), Andrzej (Krystian Wieczorek)
Pocałunek Magdy i Andrzeja. foto: MTL Maxfilm/m-jak-milosc.pl/ vod.tvp.pl

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" pomiędzy Andrzejem (Krystian Wieczorek), a Magdą (Anna Mucha) dojdzie do zbliżenia! Budzyński nie będzie się krył z uczuciem do przyjaciółki w 1306 odcinku serialu "M jak miłość". Chodakowska nie będzie miała nic przeciwko czułościom ze strony szefa w 1306 odcinku serialu "M jak miłość"!

M jak miłość" odcinek 1306 we wtorek, 30.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" Magda będzie chciała porozmawiać z Budzyński. Chodakowska zacznie martwić się o Andrzeja z powodu wciąż krytycznego stanu Tomka (Andrzej Młynarczyk) i będzie chciała porozmawiać z przyjacielem na temat jego samopoczucia względem tragedii w rodzinie.

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1306: Wojtuś chce być przy umierającym ojcu

To  nie będzie jednakże łatwe, ponieważ Madzia w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" będzie miała wątpliwości. Będzie jej niezręcznie z powodu ostatnich sytuacji pomiędzy nimi... Ale Andrzej namówi ją na pogawędkę i wyjdą na spacer:
- Nie ma żadnej poprawy -
zacznie Budzyński w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" - Lekarze przygotowują Joasię na najgorsze. Ja nie mogę w to uwierzyć - zwierzy się Madzi - Taki młody, silny, pełen życia facet... Rodzina, małe dzieci... (...)
- No tak, ale jeszcze nie wszystko jest  stracone, prawda? -
Magda w 1306 odcinku serialu "M jak miłość" wesprze przyjaciela - Trzeba wierzyć, do końca nie tracić nadziei, naprawdę, bo przecież... Ja też leżałam w izolatce, czekałam na przeszczep. Myślałam, że to jest koniec, lekarze nie dawali mi żadnych szans. Wtedy człowiek leży tam sam i tylko myśli. Myśli o tym, jakie to wszystko jest... strasznie... kruche... I jak najbardziej żałuje tego, że się czegoś nie zrobiło, że się czegoś nie powiedziało, bo się nie miało wcześniej odwagi - Magda zakończy swoją mowę. Spojrzy głeboko w oczy Budzyńskiemu w 1306 odcinku serialu "M jak miłość".

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1306: Joasia odłączy Tomka od aparatury podtrzymującej życie?

Andrzej i Magda przytulą się czule do siebie. Po chwili milczenia Budzyński zdecyduje się na krok dalej. W 1306 odcinku serialu "M jak miłość" spojrzy się ponownie na Chodakowską i czule ją pocałuje, a ona... Odwzajemni go! Oboje są po przejściach, mają doświadczenie i już widać, że nie chcą marnować życia na kłótnie, rozterki i wolą oddać się uczuciu, które pomiędzy nimi rozkwitło!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: