SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy M jak miłość, odcinek 1305: Marcin nie chce Izy w swoim życiu - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1305: Marcin nie chce Izy w swoim życiu - ZWIASTUN

25.05.2017, godz. 16:00
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska)
M jak miłość odcinek 1305, Iza (Adriana Kalska) foto:

W 1305 odcinku "M jak miłość" związek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) jest już przeszłością, ale teraz Lewińska nosi pod sercem jego dziecko! Iza próbowała powiedzieć ukochanemu o ciąży, ale zawsze coś im przeszkadzało. W kolejnym odcinku "M jak miłość" Iza będzie już pewna, że Marcin nie chce jej w swoim życiu.

M jak miłość" odcinek 1305 w poniedziałek, 29.05.2017, o godz. 20.40 w TVP2

W "M jak miłość" rozstanie Izy i Marcina było wyjątkowo burzliwe. Po próbie samobójczej Lewińska zorientowała się, że jest z Chodakowskim w ciąży! Sprawy nabrały tempa, a w 1305 odcinku "M jak miłość" przyszła mama dowiaduje się, że jej dziecko będzie poważnie chore i być może nie przeżyje...

Zobacz: M jak miłość, odcinek 1305: Barbara i Lucjan poinformują Małgosię o tragedii Tomka - ZWIASTUN

Dziewczyna postanawia powiedzieć o tym Marcinowi, choć doskonale wie, że on nie chce mieć z nią nic wspólnego. Jej najczarniejszy scenariusz się potwierdzi.

-Ja tylko na chwilę.
-OK. Tylko ja teraz jestem sam z Szymkiem i nie chcę, żeby cię zobaczył. Możemy się spotkać za dwadzieścia minut w bistro? Proszę? - powie Marcin, który nie chce, by jego syn znów widział jego dawną wybrankę, chłopiec jednak szybko wybiegnie ze swojego pokoju i wpadnie w ramiona Izy.
-Cześć kochanie, jak urosłeś! Jaki duży chłopak! też się za tobą stęskniłam - Lewińska przytuli Szymka (Staś Szczypiński), ale ten wieczór i tak nie skończy się tak, jak planowała...

ZWIASTUN 1305 odcinka "M jak miłość">>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: